İddaa TahminleriŞampiyonlar Ligi Tahminleri

Tottenham Hotspur – Bayern Münih Maç Tahmini|1 Ekim

Şampiyonlar Ligi maç tahminlerinden olan Tottenham Hotspur – Bayern Münih maç tahmini iki gol avcısı takımın mücadelesi olacağına benzemektedir. Her iki takımında analizlerini sizler için çıkartarak bu önemli karşılaşma için oynayacağınız tahminleri sizlere aktaracağız.

Tottenham Hotspur – Bayern Münih Maç Analizi

Şampiyonlar Ligi B grubu maçı olan karşılaşma lider ile liderliğe oturmak isteyen takımın mücadelesini gerçekleştireceğini benzemektedir. Bu karşılaşma ile ilgili olarak; ligde galibiyet üstüne galibiyet alan Münih B grubunda da hakimiyetini hissettirmek istiyor. Grubun diğer favorisi Tottenham ise bu maçı kendi evinde kaybetmek istememektedir. Her iki takımda da 2’şer oyuncunun sakatlığı bulunmaktadır. 2 takım 5 kere karşılaşmış 2’şer galibiyeti ve 1 beraberliği bulunmaktadır.

Tottenham Hotspur – Bayern Münih İddaa Tahmini

Şampiyonlar Ligi Grupları karşılaşmalarında yapılan maçlar ile ilgili her maç kendi içinde önemli ve dikkatli geçmektedir. Bizce bu gece ki en ateşli karşılaşmanın da bu olacağını düşündüğümüzden iki takımın da gol atacağını öngörmekteyiz. Bu yüzden iki takımda karşılıklı gol atar. Kg var tahminini yapabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu