Nba tahminleri

Toronto – Boston Celtics NBA Tahmini

Bu akşam 2 maç var, Toronto – Boston Celtics NBA Tahmini bugün akşam oynanacak ilk maça tahminimiz olacak. Maça çok az kaldığı için kısa yorumlayacağım.

Toronto Raptors ciddi eksiklerle oynayacak yine, açıkcası İndiana karşısında da aynı eksiklerle çıktı maça ve eksiklere rağmen çok iyi oynayarak bizi yanılttı. Takım halinde hareket ediyorlar, bu maçta +3.5 handikap’da Toronto’nun yanında.

İndiana, Toronto karşısında neredeyse hiç pota altını kullanmadı. Toronto savunduğu için oynayamadı demiyorum, bunu neredeyse hiç denemediler, 5 numaralar bile 3 sayı gerisinde oynadı ve maç boyu dış atış denediler.

Boston’da işler yoluna girmeye başladı, Kemba Walker sakatlığı atlattı ve takıma döndü. Boston bu maçta 100 sayı üzerine çıkar, 110 sayıyı zorlar. Toronto yine çok az oyuncu kullanabilecek maçta, toplam 8 oyuncuyla yine maçı bitirmeye çalışacaklar ve İndiana maçından sonra fiziksel olarak zorlayacaktır. Boston bu yüzden yüksek sayı bulur, Toronto’nun da ayak uydurmasını bekliyoruz, maç belirlenen 214 sayıdan üst olur.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu