Tenis Tahminleri

Tenis Tahminleri: Simona Halep – Lesia Tsurenko Tahmini

Fransa açık tenis turnuvasında Simona Halep – Lesia Tsurenko Tahmini ile sizlerleyiz,

Bu maçta alt üst tahminine yöneleceğiz çünkü Simona Halep kazanır oranı bahis oynanabilir seviyenin çok altında. Simona Halep oynadığı iki maçta işleri çok sıkıya almadı ve 3 setlik maçlar oynamak zorunda kaldı. Temposunu genelde çok fazla yükseltmediğini söyleyebiliriz ama Wimbledon yorucu bir turnuva ve artık rakipler giderek zorlaşıyor bu yüzden Lesia Tsurenko karşısında 2 sette işi bitirip bir sonraki tura daha fazla yıpranmadan geçmesini bekliyoruz.

Fabio Fognini – Roberto Bautista Agut Tenis Tahmini

Simona Halep’in Lesia Tsurenko’ya karşı çok bariz bir üstünlüğü var, oynadıkları 7 maçıda Halep kazandı ve işin güzel tarafı Tsurenkoya bu 7 maçta sadece 1 set kaybetti, kaybettiği set Wimbledon karşılaşmasındaydı.

Lesia Tsurenko normalde zorluk çıkarabilecek bir rakip ama son maçta sakatlandığını gözlemledik, neredeyse Krunic’e de kaybediyordu, Krunic biraz düzgün servis atabilse Tsurenkoyu yenebilirdi. Tsurenko bu maça çıkmadan çekilebilirdi ama çekilmedi muhtemelen deneyecek kendisini ama maç içerisinde Simona Halep gibi uzun ralliler yapan bir rakibe karşı sakatken çok fazla dayanamaz. Fransa açık tenis tahminlerimizin tamamı için 1-2 haziran tenis tahminleri videomuzu izleyebilir ya da banko maçlar sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Simona Halep – Lesia Tsurenko Tahmini;Toplam oyun 18.5 alt @bets10 1,75

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu