İddaa TahminleriŞampiyonlar Ligi Tahminleri

S. Donetsk – Manchester City Maç Tahmini|18 Eylül

Çarşamba günü kuponlarımızın 2. Maçı olan S. Donetsk – Manchester City maç tahmini ile sizlere ve çevrenizdeki kişilere en iyi şekilde analizimizi ulaştıracağız. Tahminx olarak yapmış olduğumuz gün gün analizlerimizi sizlerin kazanması için oluşturmaktayız.

S. Donetsk – Manchester City Maç Analizi

Şampiyonlar Ligi C grubu 1. Hafta karşılaşması olan maç ile ilgili olarak her iki takımda açılış maçını iyi bir skor ile başlayarak Şl maratonunda ivme yakalamak istemektedir. City kariyeri boyunca 4 kere Shaktar ile karşılaşmış 3 kere kazanıp 1 kere kaybetmiştir. City haftayı mağlubiyet ile kapatırken Shaktar kendi evinde kazanmıştır. İki takımda da sakat oyuncular bulunmaktadır.

S. Donetsk – Manchester City İddaa Tahmini

S. Donetsk – Manchester City maçı ile ilgili yaptığımız analizime göre iki takımda da cezalı oyuncular ve iki takımında yorgun halde bulunduğu bilinmektedir. Fakat City’nin bu sene Şampiyonlar Ligi’nde iyi sonuçlar almak istemesi ve ligde yaşadığı mağlubiyeti unutturmak için bu maçta farklı oyun sergileyeceğini düşünmekteyiz Kuponlarınıza MS2 tahmini yapabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu