İddaa Tahminleri

Romanya – İspanya Maç Tahmini|5 Eylül

Perşembe günü gerçekleşecek maçlardan biri olan Romanya – İspanya maç tahmini ile sizlerin ve çevrenizdeki kişilerin en iyi şekilde bu maç hakkında analiz yapmasını ve buna göre kuponlarınızda maç hakkında tahmin yapmanızı isteyeceğiz. Maç analizlerimiz  ile birlikte sizlere en iyi şekilde maç tahminlerini yapmaktayız.

Romanya – İspanya Maç Analizi

F grubu 1. Ve 2. Sırada bulunan iki takımın prestij karşılaşması gibi bir şey olan Romanya – İspanya karşılaşması her iki takımında gol yollarında yükleneceği ve goller arayacağı bir karşılaşma olarak geçecektir. Romanya’nın evinde oynanacak karşılaşmayı Deniz Aytekin yönetecektir. Her iki takımda da önemli bir oyuncunun sakatlığı ya da cezalı durumu bulunmamaktadır. Aralarında oynamış oldukları son 5 maçın 2’si berabere 2’si Romanya ve birde İspanya kazanmıştır.

Romanya – İspanya İddaa Analizi

Romanya’nın alt sıralarda ki rakipleri ile arasında ki farkı açması için bu maçı kazanması gerekmektedir. Bu yüzden yapılacak olan maç içerisinde açık oynayıp gol yollarında etkili olacağını düşünmekteyiz. Bu yüzden kg var seçeneğini kuponlarınıza ekleyebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu