İddaa Tahminleri

Olympiakos – Volos N.F.C. Maç Tahmini|14 Eylül

Yunanistan Süper Ligi maçlarından bir tanesi olan Olympiakos – Volos N.F.C. maç tahmini ile sizlere ve çevrenizdeki kişilere en iyi şekilde maç analizlerini yaparak kuponlarınızda ne oynamak istediklerinizi anlamaktasınız.  Tahminx olarak yapmış olduğumuz analizimizi sizlere ve çevrenizdeki kişilere en iyi şekilde günden güne yansıtmaktayız.

Olympiakos – Volos N.F.C. Maç Analizi

Volos N.F.C. ile Olympiakos takımlarının göstermiş oldukları yenilmezlik serisi bu maç itibariyle de bozulabilir. İki takımda geri de kalan 2 hafta da 2 galibiyet alarak aynı puanı paylaşmaktadırlar. Olympiakos takımı ile Volos takımı arasında yapılacak maç iki takımında kazanma isteğinin daha da artmış hali olacağını açıklamaktadır. İki takımda daha önce karşılaşmamıştır. İki takımda da sakat ve ya cezalı oyuncu bulunmamaktadır.

Olympiakos – Volos N.F.C. İddaa Tahmini

Kendi ev avantajı ve tecrübesiyle birlikte Volos’u ağırlayan Olympiakos takımı kendi evinde Volos’u kazanacağını düşünmekteyiz. Yapmış olduğumuz tahminlerimiz gereği sizlerde kuponunuza MS1 1,5 Üst seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu