nba-hangi-hakem-hangi-takima-yariyor

NBA’de Sürekli Ev Sahiplerinin Kazandığı Hakemler

Tahminx.com özel verisidir. NBA’de maç izlemeden yada bahis yapmadan önce genelde kimse maçın hakemleri kim diye bakmaz.. Artık bakacağınıza emin olabilirsiniz. Denk mi geliyor bilmiyoruz ama bu sezona ait hakem istatistiklerini topladık ve sizinle paylaşmaya karar verdik. Aslında paylaşacağımız tabloda kaç faul çaldığı, ev sahibine kaç faul çaldığı gibi verilerde vardı fakat liste çok karmaşık olmasın diye daha sade halde paylaşıyoruz. İşte NBA tahminleri yaparken bahis sitelerine kafa tutabileceğiniz başka hiç bir yerde bulamayacağınız bu sezonun NBA’de ev sahibine sempatik ve ev sahibine acımasız hakemleri tahminx.com farkıyla..

HakemMaçEv Galibiyeti %Kaç Farkla
Scott Twardoski5373,58%8,98
Brett Nansel4072,50%5,78
Justin Van Duyne4271,43%5,88
Mark Ayotte5570,91%5,35
Ed Malloy5570,91%6,2
Tony Brothers5369,81%7,23
Haywoode Workman4269,05%4,05
Scott Foster5468,52%4,3
Ben Taylor5468,52%5,61
Gediminas Petraitis5667,86%4,7
Mike Callahan4967,35%5,22
Jason Phillips5267,31%3,5
John Butler966,67%4,22
Tyler Ford5666,07%4,88
Jonathan Sterling4165,85%-0,32
CJ Washington3565,71%5,23
Dedric Taylor5464,81%4,69
Leroy Richardson4564,44%5,62
Matt Myers2864,29%4,54
Aaron Smith5064%3,74
Tre Maddox5064%3,48
JB DeRosa4463,64%3
Ashley Moyer-Gleich2762,96%4,89
Brian Forte5662,50%5,07
Marat Kogut5662,50%4,68
James Williams5362,26%2,77
Sean Corbin2161,90%3,05
Rodney Mott5561,82%3,36
Ray Acosta4761,70%3,28
Mitchell Ervin4961,22%2,02
Ron Garretson4961,22%3,8
Kane Fitzgerald5461,11%1,78
Nick Buchert5660,71%2,71
Mousa Dagher2860,71%5,04
Kevin Scott5060%1,48
James Capers5060%2,54
Eric Lewis5259,62%-0,06
Ken Mauer4959,18%3,35
Eric Dalen5058%0,94
Derrick Collins5058%0,7
Pat Fraher5757,89%4,47
Leon Wood4557,78%0,53
Tony Brown5257,69%4,27
John Goble5156,86%2,98
Courtney Kirkland5156,86%2,24
Sean Wright5356,60%2,26
Michael Smith4656,52%0,72
Karl Lane5556,36%2,24
Tom Washington5056%2,32
Mark Lindsay5255,77%0,5
David Guthrie5154,90%0,96
Jacyn Goble4353,49%3,21
Kevin Cutler4553,33%0,82
Brent Barnaky5152,94%0,96
Curtis Blair5552,73%-0,36
Josh Tiven5552,73%1,05
Jason Goldenberg4452,27%1,18
Marc Davis5251,92%0,19
Natalie Sago2751,85%2,07
Derek Richardson4351,16%1,23
Zach Zarba5350,94%1,32
Evan Scott1050%5,5
JT Orr5149,02%2,51
Brandon Adair4148,78%1
Matt Boland5048%0,7
Phenizee Ransom2842,86%-2,21
Scott Wall4641,30%-1,22
Nate Green922,22%-2,56

Bir cevap yazın