Tahminx Nba tahminleri sayfasına hoş geldiniz, 20 yıllık Nba tecrübemizle her zaman olduğu gibi en iyi nba analizlerini ve yorumlarını bu sayfada bulabilirsiniz. Ayrıca futbol tahminlerimiz için banko maçlar sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Nba'de takımlar hangi çeyrekte ne kadar sayı atıyor

Takım1.Çeyrek2.Çeyrek3.Çeyrek4.ÇeyrekToplam
 Warriors38,537,238,333,5116,9
 Raptors363737,733,7112,7
 76ers34,832,931,931114,4
 Trail Blazers34,133,134,732,7113,8
 Bucks343535,733,3117,3
 Nuggets33,232,931,630,9110,4
 Rockets33,132,731,829,7113,3
 Celtics31,329,531,131111,4
 Clippers30,932,228,730,9115,1
 Spurs30,1303029,7111
 Thunder29,730,330,429,7113,9
 Kings28,928,628,627,8114,2
 Jazz28,829,429,729,5110,9
 Magic28,728,62827,3106,4
 Nets28,728,931,128,8112,2
 Hawks28,729,226,827,7113,3
 Pelicans28,43028,727,8115,4
 Pistons28,327,826,927,8106,6
 Timberwolves28,228,52926,1112,5
 Wizards28,228,727,628,1114
 Mavericks27,928,22626,1108,9
 Pacers27,729,727,427,5107,3
 Lakers27,62928,426,1111,8
 Hornets27,52827,726,6110,7
 Heat27,326,826,225,1105,7
 Suns26,426,627,126,4107,5
 Grizzlies26,227,124,924,4103,5
 Cavaliers26,225,626,226,2104,5
 Knicks26,126,525,925,7104,6
 Bulls26,125,425,726,6104,9