Nba tahminleri

NBA Tahminleri: Philadelphia – Boston Celtics

Bu geceki NBA tahminleri Philadelphia 76ers – Boston Celtics maçıyla devam ediyor. Bu gecenin en güvendiğimiz nba tahminleri arasında ve kazançlı maçlarından biri olmasını bekliyoruz.

Philadelphia – Boston Celtics NBA Tahmini

Philadelphia – Boston Celtics maçında ev sahibine -3 handikap açılmış ve bahis sitelerinin sayı baremii 224.5. Bu sayı baremi bu gece kazançlı olacak. Ev sahibi Philadelphia’da eksik, sakat oyuncu yok, Boston’da Gordon Hayward oynamayacak. Boston son maçlarında rakiplerine %50.2 başarılı atış yüzdesi veriyor ki bu kötü savunma için bir uyarı. Bunun yanında Philadelphia son 5 maçını içerde dışarda kazandı ve 116 ortalama sayı atıyor maç başına. Son maçta Joel Embiid’i de koç kararıyla dinlendirdiler bu maçta oynayacak ve Phila’nın hücum planlarında çok etkili bir rolü var.

İlgili konu: Banko maçlar

Boston son maçtaKyle Irving ile direnmeye çalışsa da, hatta maça çok sık ortak olsa da rakibine verdiği boş dış atış pozisyonlarının fazla olması sonucu cezalandırıldı ve Nuggets çok da zorlanmadan maçı kazandı. Boston Celtics normalde savunma eğilimli bir takım ve deplasman maçlarında skorun düşük olması işlerine geliyor ama bu maçta Philadelphia gözü kapalı 110 sayı üzerine çıkar, maç boyunca git geller bekliyoruz, Phila farkı açabilir, Boston kapatabilir, sonra tekrar fark açılabilir, ya da tam tersi olabilir. Bu iki takımın maçında maç boyu az farklarla çekişme olmaz ki bu da düşük sayı çıkma olasılığını azaltıyor. Phila hücumda dinamik oyun yapısına sahip bir takım ve bugün onlar için 120 sayı seviyesini zorlamalarını bekliyorum.

Boston’da Irving skor yükünü sırtlamaya çalışacaktır ama yeterli olmayacaktır. Joel Embiid, Ben Simmons ve Jimmy Butler a Tobias Harris JJ.Reddick ikilisi katılır ve Phila maçı kazanır.Bu gece Philadelphia – Boston Celtics NBA tahminimiz; Philadelphia bu maçı kazanır ve maç belirlenen 224.5 baremden üst olur.

Diğer tüm nba tahminlerimiz için tıklayın

Philadelphia 76ers – Boston Celtics : 1 Oran @1.66
Philadelphia 76ers – Boston Celtics Handikap ( 0 : 2.5 ): 1 Oran @1.88
Philadelphia 76ers – Boston Celtics Toplam Sayı: üstü 224.5 Oran @1.90
Philadelphia 76ers – Boston Celtics Toplam Sayı: üstü 218.5 Oran @1.47
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu