Nba tahminleri

NBA Tahminleri: Detroit Pistons – Washington Wizards iddaa tahmini

Detroit Pistons – Washington Wizards iddaa tahmini ile NBA tahminlerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Detroit Pistons salı sabahı kendi evinde deplasmanlarda bu yıl kayıp bir sezon geçiren Washington Wizards’ı konuk edecek. Kuponlara bu maçla ilgili bahis almak için oldukça müsait bir maç. Öncelikle Wizards’ın savunma ve her top için savaşma problemi deplasmanlarda en büyük sorunu. Yediği sayıdan fazlasını atmaya çalışıyorlar. Nihayet pazar sabahı yediğinden fazlasını atabilecekleri bir takımla karşılaştılar ve Chicago Bulls deplasmanında 125-134 galibiyetle döndüler. Pistons ise evinde Wizards karşısında kazanabilecek her şeye sahip durumda.

Bu maç için tahmin yaparken istatistikleri gereğinden fazla göz önünde bulundurursak yanlış tahminler yapabiliriz. İki takımda anlık momentumla oynuyor. Bu maça nasıl geldikleri de bu maçta ne olacağıyla ilgili bize bazı ipuçları veriyor. Pistons son 5 maçını kazandı. Kazandığı her maçta hem savunmada hem de hücumda oyunu kontrol etti. Onları bozabilecek çok sert takımlara karşı oynamadılar. Son iki maçında kendi sezon ortalamalarının üzerine çıktılar. Nuggets karşısında 129 sayı, Knicks karşısında 120 sayı buldular!

Washington Wizards Analizi

Washington Wizards için ise işler bu sezon istediği gibi gitmiyor çünkü birlikte mücadele etmiyorlar. Son iki maçında bu sene çok zayıflayan Cavaliers karşısında 119 – 106 kazandılar. Son maçında ise Bulls karşısında 134 sayı bularak kazandılar. 125 sayı yediklerini de belirtelim. Dwight Howard halen sakat muhtemelen 5 martta takıma dönecek. John Wall sezonu kapattı. Jeff Green ve Devin Robinson’un hafif sakatlıkları vardı maç saatinde karar verilecek, ben oynayacaklarını düşünüyorum. Detroitte ise önemli bir eksik yok.

Normal şartlarda bu iki takımın maçlarında çok az sayı çıkıyor. Bütün istatistikler de bunu söylüyor. Fakat bu maç için istatistikleri karşıma alıp bu maçın 220.5 sayı üstü biteceğini düşünüyorum.  İki takım da 110 sayıyı geçer.. Maçın 220-230 sayı aralığında bitmesini bekliyorum. Wizards için belirlenen +4.5 handikap gayet cazip olabilir. Bu maçta skorun birbirine çok yakın biteceğini düşünüyorum. Bu maçla ilgili nba tahminlerimiz;

Detroit Pistons – Washington Wizards Toplam Sayı: üstü 220.5 Oran @1.90
Detroit Pistons – Washington Wizards Toplam Sayı: üstü 214.5 Oran @1.47
Detroit Pistons – Washington Wizards Handikap ( 0 : 8.5 ): 2 Oran @1.47
Oranlar bets10 firmasından
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu