Nba tahminleri

NBA Tahminleri: Chicago – Portland Analizi

Chicago Bulls – Portland Trail Blazers analizi ile Nba tahminlerimize devam ediyoruz. Bu maç için 215.5 barem belirlenmiş, Chicago Bulls’a da +7.5 handikap verilmiş, gecenin kazançlı maçlarında biri olacak.

Tüm Almanya Bundesliga Tahminleri için bu sayfaya

Tüm İtalya Serie A Ligi Tahminlerimiz için bu sayfaya

İngiltere Premier Lig tahminlerimiz için bu sayfaya

Türkiye Süper Lig tahminlerimiz için bu sayfaya

Fransa Lig 1 Tahminlerimiz için bu sayfaya

İspanya La Liga Tahminlerimiz için bu sayfaya

NBA tahminlerimiz için bu sayfaya

Chicago Bulls – Portland Trail Blazers NBA Tahmini

Portland Trail Blazers’da C.J McCollum ve Jusuf Nurkic’in sakatlıkları Blazers’ı etkiler. Damian Lillard’ın skor yükünü tek başına çekmeye çalışacağı bir maç olacak konuk Blazers’da. Açıkcası takımda skor yüküne ciddi katkı sağlayacak bir oyuncu yok. Zaten bu yüzden bu maça 215.5 barem açıldığını biliyoruz. Bu maçta normalde olması gereken baremden 10 sayı civarında daha aşağıda belirlenmiş barem. Rotasyonu çok geniş kullanıyorlar bu eksik oyuncuların yarattığı boşluğun daha az hissedilmesini sağlayacaktır. Lillard 29 sayı ortalamasıyla oynuyor ama böyle durumlarda 40 sayı barajını da zorlayabilecek potansiyeli var.

Bulls tarafında da Carter Jr. yok bu da onları etkileyecek ama neyseki Bulls’da rotasyonu geniş kullanıyor. Bu maçta analizimizi kısa kesip direk sadede gelmek istiyoruz. Portland bu maçı kazanabilir, ama eksik oyuncularının da etkisiyle zorlanacaklar, maçta 7.5 handikapı geçmelerini beklemiyoruz. Chicago maç başından sonuna kadar maçın içinde kalır, fark açılsa bile kapanır, fark 20’ye bile çıksa kapanır. Bu maç son dakikalara kadar taşınır ve kazanan son dakika belli olur, 5 sayıdan fazla fark beklemiyoruz.

Bu maçtaki tahminlerimiz şu şekilde;

Chicago Bulls – Portland Trail Blazers Handikap ( 6.5 : 0 ): 1 Oran @2.03
Chicago Bulls – Portland Trail Blazers Handikap ( 11.5 : 0 ): 1 Oran @1.50
Chicago Bulls – Portland Trail Blazers Handikap ( 7.5 : 0 ): 1 Oran @1.92
oranlar bets10 firmasından
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu