İddaa Tahminleri

Milli Takımlar Hazırlık Maçları Kuponu

Milli Takımlar Hazırlık Maçları Kuponu

Milli Takımlar Hazırlık Maçları Kuponu bugün 3 karşılaşmadan oluşuyor ve Günün İddaa Tahminleri Kuponu sizlere sunuyoruz. Banko Maçlar ve İddaa tahminleri İle İlgili en banko analizlerimizi ve Banko Kuponları sitemizde bulabilirsiniz. Kupondaki takımların analizini ve İddaa Kuponunu sizlerle buluşturuyoruz. Banko Maçlar Kombine kuponumuzda;

Kupon : Güven 10/7 ve Toplam Oran 3.04

Günün Banko Maçlar Kuponunda, Dünya Kupası öncesi hazırlık maçlarından olan; Türkiye – İran, Portekiz – Tunus ve İtalya – Suudi Arabistan maçları yer alıyor.

 

BANKO MAÇLAR

 

Türkiye – İran

Maç Analizi

Dünya Kupası öncesinde bugün Hazırlık maçında Türk Milli Takımımız, komşumuz İran ile karşı karşıya gelecek. Lucescu ile birlikte yeni sezona başlatan fakat 2018 Dünya Kupasına katılım hakkı kazanamayarak hayal kırıklığı yaratan Türkiye, şimdi tamamen 2020 Elemelerine hazırlanmaya çalışıyor. Tabii ki şampiyonada ev sahibi olmamız tüm ülkede heyecan yaratsa da mutlaka takım olarak da iyi seviyeye gelmemiz gerekiyor. İran milli takımı ise Dünya Kupası’na hazırlanmaya devam ediyor. Fas,Portekiz ve İspanya ile aynı grupta bulunan Asya temsilcisinin elbette işi çok çok zor. fakat yine de heyecanı yaşamaları bile yeterli olacaktır.

Maça İddaa Tahminleri yönünden bakarsak; Milli Takımımızdan en azından yenilmemesini bekliyorum. Buna artı olarak da maçın kısır geçeceği kanaatindeyim.

 

Portekiz – Tunus

Geniş Maç Analizi

2018 Dünya Kupası öncesinde Portekiz ile Tunus hazırlık maçında kendilerini deneyecekler. Avrupa Şampiyonu olarak Dünya Kupası’na katılacak olan Portekiz, favori olarak görülmese bile Rusya 2018 de final görmeyi hedefliyor.

Tunus’un ise 2018 Dünya Kupası ile ilgili büyük bir hayali yok ve güçlerinin farkındalar. Kupada yer olacak olmaları bile onlar için büyük başarı. Fakat turnuva öncesinde kendilerini test edebilmek adına dirençli bir oyun ortaya koymaya çalışacaklardır. Ancak maç bitiminde sahadan galip ayrılacak takımın Portekiz olacağını düşünmek sürpriz olmaz.

İddaa Tahminleri yönünden bakacak olursa; Portekiz galibiyetiyle birlikte maçın kısır geçeceğini ve az gol olacağını düşünüyorum.

 

İtalya – Suudi Arabistan

Geniş Maç Analizi

Dünya Kupası’na katılım hakkı alamayarak büyük şaşkınlık yaratan İtalya, Roberto Mancini yönetiminde yeni bir yapılanmaya gidiyor. T.D. Mancini’nin ilk maçı ise Suudi Arabistan’a karşısında olacak. Bir dönem ülkemizde de çalışan tecrübeli teknik adam, bu maç öncesi Balotelli gibi uzun süredir milli takıma çağrılmayan oyunculara şans vermeye karar verdi. İtalya’da yeni bir dönem başlıyor.

Suudi Arabistan, Dünya Kupası’nda yer alacaklar fakat İtalya kalitesinde bir takıma karşı güçleri yetmeyecektir. Mancini, ilk maçında kazanmak isteyecektir.

İddaa Tahminleri yönünden bakarsak; Maçtan bir sürpriz beklemiyorum. Fakat oran düşük Handikap denemekten ziyade KG Yok tercihi çok daha mantıklı.

 

BANKO KUPON

Türkiye – İran : 2.5 Gol Altı Oran: 1.52

Portekiz – Tunus : Portekiz Kazanır Oran: 1.45

İtalya – Suudi Arabistan : KG Yok Oran: 1.38

Günün Banko Maçlar Kuponu Toplam Oran: 3.04

 

Kupondaki Tüm Maçları Donmadan Canlı İzlemek için..

 

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu