İddaa Tahminleri

İsviçre – İrlanda Maç Tahmini|15 Ekim

Avrupa Şampiyonası kuponumuzun 3. Maçı olan İsviçre – İrlanda maç tahmini ile birlikte sizlere bu maçında en detaylı analizlerini sunmaktayız. Oluşturmuş olduğumuz analizci kadromuz ile sizlere günden güne kuponlarımızı paylaştırmaktayız.

İsviçre – İrlanda Maç Analizi

Avrupa Şampiyonası Elemeleri D grubu olan karşılaşma ile ilgili olarak her iki takımda kazanarak gruptan çıkmak istemektedir. Grup içi dengelerin biraz karışık olduğu karşılaşmalar ile ilgili olarak İrlanda Cumhuriyeti 12 puan ile 2. Sırada beklerken İsviçre takımı ise 3. Sırada 8 puanladır. İki takım da bu maçı kazanarak paun farkını 1 puana indirmek istemektedirler. İrlanda Cumhuriyeti de bu kritik maçı kazanırsa önemli bir galibiyet alacağını bilmektedirler. Son 4 karşılaşmada İrlanda Cumhuriyet’i kaybetmemektedir.

İsviçre – İrlanda İddaa Tahmini

İki takım arasında geçecek olan mücadele de halen gruptan çıkma şansını sürdüren iki takım olduğundan ötürü bu karşılaşmanın maç sonu tahmininden daha çok iki takımda gol atacağı tahmini olacağını daha garanti gibi gördüğümüzden sizlerin bu maça kg var tahminini oynamanızı önermekteyiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu