İddaa Tahminleriİngiltere Premier Lig Tahminleri

İngiltere Premier Lig Tahminleri (26 Ekim)

Premier Lig haftasının 10. Karşılaşmalarında sizlere en iyi şekilde analizlerimizi aktararak tahminlerinizi ve tahminlerimizi birleştirerek kuponlarınızı şekillendirmeye çalışmaktayız. Yapmış olduğumuz kupon analizlerimiz ile birlikte sizlere her dâhim en iyi tahmini sunmak bizler için görev meselesi haline gelmiştir.

Brighton – Everton Maç Analizi

Bir zamanlar İngiltere de fırtınalar estiren fakat yeni bir yapılanma ile birlikte kötü günler geçiren Everton Brighton deplasmanına konuk olacak. 10 puan ile 15. Sırada bulunan Everton, 16. Sırada bulunan Brighton ile mücadelesini izleyeceğiz. İki takımında alt sıralardan kurtulmak istediğini bildiğimizden kadro kalitesi olarak Everton takımının bir tık önde olduğunu düşünmekteyiz. Kuponlarınıza MS2 tahminini yapabilirsiniz.

Burnley – Chelsea Maç Analizi

Premier Lig’de bu sezon yeni bir yapılandırma ile başlayan Chelsea ileriye dönük yatırımları ile kazanmaya devam etmektedir. Hafta içi almış olduğu sonuç ile biraz olsun moral depolayan mavi şeytanlar Burnley deplasmanından da iyi şekilde çıkacağını düşünmekteyiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu