İddaa Tahminleri

Finlandiya – Yunanistan İddaa Tahmini

Finlandiya – Yunanistan İddaa Tahmini bugün Avrupa Şampiyonası analizlerimizden bir diğeri. Yunanistan’ın deplasmanda işi hiç kolay değil. Maç bugün saat 21:45’de başlayacak.

Finlandiya kura çekildiğinden beri bizim bu grupta ikinci sırada bitirmesini beklediğimiz takım. Şu ana kadar da bizi yanıltmadılar, bu takımın daha da gelişeceğiniz düşünüyoruz. Yunanistan uzun yıllardır adı var kendi yok bir takım ve yıllardır bize kaybettiği maçlarla iyi kazandırdı. Önce Yunanistana kısaca bakalım.

Zayıf Lihteştayn’ı yendiler ve sadece 2 gol atabildiler, Bosna deplasmanında şansları yardım etti ve 2-2 berabere kaldılar. İç sahada İtalya’dan 3 yiyip gol atamadılar ve Ermenistana’da 3-2 kaybettiler yine içerde. Bu takım ikinci falan olamaz, bu maçı da kazanamaz.

Finlandiya, tekniği az ama disiplinli bir takım, Yunanistan’dan da daha iyi takımlar. Belki isminden dolayı kötü takım gibi düşünülebilir ama bu çok büyük hata olur. Bizi sürekli takip eden ziyaretçilerimiz bilir ki, orana falan bakmayız, İngiltere liginde her hafta Pukki gol atar tahminlerimizi çekinmeden veriyoruz ve golleri sıralamaya devam ediyor. Pukki bu maçta da gol atmaya çok yakın.

Finlandiya çok az gol yiyen savunma disiplini üst düzey beğendiğimiz takımlardan. İtalya deplasmanında 2-0 kaybettiler, Ermenistan deplasmanında 2-0, Bosna Hersek’i içerde 2-0 ve Lihteştayn’ı deplasmanlarda 2-0 yendiler. Şimdi sıra Yunanistan’da, onları da yenecekler. Fakat bir konuyu belirtmek istiyoruz, Finlandiya belirttiğimiz gibi tekniği düşük ama disiplinli bir takım, rakip beraberliğe geldiğinde zorlanabiliyorlar. Yunanistan’ın bu maça kazanmayı düşünerek geleceğini biliyoruz, Finlandiya kazanır, gol de yemez, maç alt biter. Tahmini maç skorumuz 2-0.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu