İddaa Tahminleri

Ermenistan – İtalya İddaa Tahmini

Avrupa Şampiyonası analizlerimize Ermenistan – İtalya İddaa Tahmini ile başlıyoruz, milli maç arasını en iyi şekilde geçireceğiz. J Grubunda 4 maçta 4 galibiyet alan İtalya, grupta güçlü takımların arasından sıyrılıp ikinci olmaya çalışan Ermenistan deplasmanında,  maç bugün saat 19:00’da.

Bu grup İtalya’nın tam da dişine göre çıtır takımlardan oluşuyor, zaten gruba da öyle bir başladılar ki, 4 maçta sadece 1 gol yediler ve 13 gol atıp hepsini kazandılar. Ermenistan 4 maçta 7 gol atıp 6 gol yedi 2 galibiyet, 2 mağlubiyet aldı. Şu anda Ermenistan ikinci sıra için aday olduğunu gösterdi ve İtalya maçını da seviye maçı olarak belirlemiş oldular.

Mancini İtalya milli takımında iyi işler yapmaya ve takımı geliştirmeye devam ediyor. Grupta ikinci sıra için en güçlü takımlar Bosna Hersek, Yunanistan ve bizim sürpriz adayımız Finlandiya. İtalya bu takımların hepsini yendi, sadece iç sahada Bosna Hersek’ten gol yediler. O maçta da Bosna Hersek çok fazla İtalya kalesine gelememişti.

Ermenistan iç sahada Finlandiya’ya 2-0 kaybetti, o maçta kazanmak için oynadılar, kazanmak için oynamadıkları Yunanistan deplasmanında 3-2 kazandılar. İtalya maçına da kazanmak için çıkmayacaklar ve gol yememeye çalışacaklar. İtalya bu takıma pozisyon vermez, maçı kazanır ve maç 2.5 gol alt olur.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu