İddaa Tahminleriİngiltere Premier Lig Tahminleri

Dünya Kupası Son 16 Banko Kuponları

Dünya Kupası Son 16 Banko Kuponları

Dünya Kupası Son 16 Banko Kuponları bugün 2 maçtan ve 3 kupondan oluşmakta ve Günün İddaa Tahminleri Kuponu sizlere sunuyoruz. Banko Maçlar ve İddaa tahminleri İle İlgili en banko analizlerimizi ve Banko Kuponları sitemizde bulabilirsiniz. Kupondaki ekiplerin analizini ve İddaa Kuponunu siz değerli takipçilerimizle buluşturuyoruz. Banko Maçlar Kombine iddaa kuponumuzda;

1. Kupon : Güven 10/7 ve Toplam Oran 2.45

2. Kupon : Güven 10/8 ve Toplam Oran 2.20

3. Kupon : Güven 10/7 ve Toplam Oran 2.83

 

Günün Banko Maçlar Kuponunda, Son 16 turu bugün 2 karşılaşmayla sona eriyor. İlk maç İsveç ile İsviçre, ikinci maç ise Kolombiya’yla İngiltere arasında oynanacak.

Dün verdiğimiz 3 kuponda takipçilere kazandırdı. Kazanan arkadaşlarımızı tebrik ederiz.

 

BANKO MAÇLAR

İsveç – İsviçre

İstatistik ve Maç Analizi

  • İsveç, son 8 maçının 6 tanesinde kalesinde gol görmedi (FIFA World Cup)
  • İsviçre, son 17 maçının 16 tanesinde yenilmedi (FIFA World Cup)

 

 

 

Kolombiya – İngiltere

İstatistik ve Maç Analizi

 

İkinci karşılaşmaya bakacak olursak; Kolombiya ile İngiltere karşı karşıya gelecek. Kolombiya ile başlayalım. G. Amerika temsilcisi Kolombiya, birçok kişinin bugün elenmesini beklediği bir takim. Ancak ben öyle düşünmüyorum son ana kadar maçın içinde olacaklar. Hatta daha da ileri götürerek, ben en zor ve eşit eşleşme olduğu düşüncesindeyim. Bu maça yani eşleşmeye İngiltere favori olarak çıkıyor ki bahis oranları da bize bunu söylüyor. Fakat o kadar kolay değil yani Kolombiya, iyi oyunculardan kurulu bir ekip ve iyi top oynuyorlar. Grubu 6 puanla lider bitirdiler. Aldıkları tek yenilgi ise, maçın 3. dakikası 10 kişi kalarak ve aynı dakika penaltı gölü yiyerek tamamladıkları Japonya maçıydı. Bu maçta da buna rağmen kafa kafaya oynadılar. Cuadrado, Falcao ve Quintero gibi yıldız oyuncularla bu akşam İngilizlere bir sürpriz yapabilirler.

İngiltere ise, son maçta Belçika’ya yenilerek gruptan 2. çıktı. Buna rağmen bu eşleşmede favoriler. Yıldızlar topluluğu İngiltere kupanın gizli favorisi konumundalar. Ancak finale kadar önlerindeki en büyük engel bence Kolombiya. Bu maçta Kolombiya’yı geçerlerse finale rahat giderler, Fakat bu maç beklenenden zor geçecek ve biz izleyicilere güzel bir futbol akşamı yaşatacak.

Maçın iddaa tahminleri, İlk Yarı 1.5 gol altı denenebilir ve İlk yarı berabere tercihi de aklınızda bulunsun. Bunun dışında ben sürpriz kuponlara 1.75 orandan Kolombiya kaybetmez ve bankoculara 1.20 den Kolombiya +1.5 Handikap tercihini öneririm. maçta da 1.5 üstü riskli de olsa yine denenir diyorum.

 

BANKO KUPON 1

İsveç – İsviçre : İsviçre kaybetmez Oran: 1.40

Kolombiya – İngiltere : Kolombiya Kaybetmez Oran: 1.75

Günün Banko Maçlar Kuponu Toplam Oran: 2.45

 

BANKO KUPON 2

İsveç – İsviçre : İsviçre Tur Atlar Oran: 1.82

Kolombiya – İngiltere : Kolombiya +1.5 Handikap Oran: 1.21

Günün Banko Maçlar Kuponu Toplam Oran: 2.20

 

BANKO KUPON 3

İsveç – İsviçre : İsviçre Daha Fazla Korner Atar Oran: 1.83

Kolombiya – İngiltere : 1.5 Gol Ustu Oran: 1.55

Günün Banko Maçlar Kuponu Toplam Oran: 2.83

 

Kupondaki Tüm Maçları Donmadan Canlı İzlemek için..

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu