İddaa TahminleriNba tahminleri

Denver Nuggest – LA Clippers NBA Tahmini

Nuggest - Clippers maçında hücumlar konuşur.

Denver Nuggest – LA Clippers NBA Tahminiyle gecenin diğer maçına da tahminimizi paylaşalım. LA Clippers eşleşmenin ağır favorisi, bizim için o kadarda büyük favori değil.

Kawhi ve P.George gibi iki süperstara sahip olmaları ve NBA’in en iyi hocalarından birine sahip olmaları onlar adına olumlu taraflar. Savunma ribaundlarında rakibine göre daha iyi, şut yüzdesi de nerdeyse %50. Maç sıkıştığında iş bitirecek bireysel oyuncuları da bolca var, pace konusunda NBA’de ilk 5’in içindeler.

Denver dinamik takım, rakibi kadar süper yıldızları, şöhretleri yok ama çok koşan ve paslaşmayı da seven takım. Savunma ribaundlarında rakibi kadar iyi, hücum ribaundlarında 1 adım önde. Maç başı attığı sayıda da Playoff boyunca yaptığı 9 maçta 114.4 ortalamayı yakaladılar. İki takımın arasında öyle uçuk farklar sahanın içinde yok. Clippers belkide adından dolayı fazla abartılıyor. Biz bu maç canlı bahis olarak önceden yaptığımız analizler doğrultusunda değerlendireceğiz. Denver maçı kaybedebilir ama öyle büyük fark çıkmaz. Hatta Denver kazanır yada Jokic, Jamal Murray ve Milsap gibi oyuncularla Clippers’ı elerse de kimse şaşırmaşın.

Denver Nuggets – L.A. Clippers Toplam Sayı: üstü 218.5 oran @1.73
Denver Nuggets – L.A. Clippers Handikap ( 8.5 : 0 ): 1 oran @1.95
Denver Nuggets – L.A. Clippers Handikap ( 13.5 : 0 ): 1 @1.44
Denver Nuggets – L.A. Clippers Handikap ( 10.5 : 0 ): 1 @1.65
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu