Copa Amerikaİddaa Tahminleri

Corintians – Fluminense Maç Tahmini |23 Ağustos

Önemli gece maçlarından biri diyebileceğimi diğer bir maç olan Corintians – Fluminense maç tahmini ile bu maç hakkında yapacağınız tahminleri sizler için masaya yatıracağız. Tahminx tarafından oluşturmuş olduğumuz analizlerimiz ile hem sizlerin hem bizlerin kuponlarının daha sağlıklı bir şekilde gelmesini sağlıyoruz.

Corintians – Fluminense Maç Analizi

Güney Amerika Kupası Çeyrek Final ilk maçı olan bu karşılaşma Corintians’ın ev sahipliğiyle devam edecek. Hakem Andres Rojas Noguera’nın yöneteceği bu maç kıran kırana geçeceği kesin gözüyle bakılıyor. Her iki takımda da 4’er sakatlık olması birçok eksikliği başında getirmektedir. Corintians lig durumunda istikrarlı gitse de Fluminense son iki maçtır galibiyet yüzü görmemektedir. Her iki takımda tarihleri boyunca karşılaştıkları maçlarda karşılıklı olarak kazanmışlardır.

Corintians – Fluminense İddaa Analizi

İki köklü klübün yapacağı bu önemli kupa maçı için yapmış olduğumuz analizlerimizi de göz önünde bulundurarak ev sahibi takımı daha avantajlı görmekteyiz. Bu yüzden kuponlarınızda yapacağınız tahminlerde MS1 seçeneğini işaretleyebilirsiniz.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu