İddaa Tahminleri

Çekya – İngiltere Maç Tahmini|11 Ekim

Cuma günkü hazırladığımız kuponumuzun 2. Karşılaşması olan Çekya – İngiltere maç tahmini ile birlikte sizlere analizlerimizi sunmaya sundukça sizler ile birlikte kazanmaya devam etmekteyiz. Kuponlarınızda yapmış olduğunuz analizleriniz ile birlikte sizlere en iyi şekilde kazandırmaya devam etmekteyiz.

Çekya – İngiltere Maç Analizi

Avrupa Şampiyonası A grubu karşılaşmalarından biri olan ve grubun liderliğe oynayan iki karşılamasın da yapılacak olan maç iki takımında açık oynamasıyla birlikte bol gollü geçeceğini tahmin etmekteyiz. Aralarında yaptıkları 3 karşılaşmada da İngiltere’nin kaybetmediğini bilmekteyiz. İngiltere bu karşılaşmada kadro kalitesi bakımından da bir tık önde götürmektedir.

Çekya – İngiltere İddaa Tahmini

İki takım arasında yapılacak olan karşılaşma ile ilgili olarak analizcilerimizin tahminlerine göre iki takımda iyi şekilde atak oyunu oynadıkları ve galibiyet için atak oynayacaklarını bilmektedirler. Bu yüzden yapılacak olan tahminlerde İngiltere takımının favori olduğunu görmekteyiz. Kuponlarınıza MS2 seçeneğini yazabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu