İddaa Tahminleri

Benfica – Porto İddaa Tahmini | 24 Ağustos

Benfica – Porto İddaa Tahmini bugünün en önemli ve en kritik analizlerinden, bu maçı kuponlarına koyacak çok kişi olduğunu biliyoruz, maçı sizin için detaylı analiz ettik, detaylar analizin devamında.

Benfica – Porto İddaa Tahmini

Benfica, son 5 iç sahadaki maçında en az 4 gol attı (Liga NOS)
Benfica, son 11 maçında kazandı (Liga NOS)
Benfica, son 14 iç sahadaki maçının 13 tanesinde 2.5’ten fazla gol oldu (Liga NOS)
Porto, son 12 maçının 10 tanesinde kazandı (Liga NOS)
Porto, takımının en son 7 dış sahadaki maçında 2.5’ten fazla gol oldu (Liga NOS)

Porto Şampiyonlar liginden elenip şok oldu, lige ekstra motivasyonla devam etmeleri artık mecburiyet oldu. Benfica hazırlık döneminde de çok iyiydi, çok iyi takımlara karşı iyi oynadı, lige de çok iyi başladı. Bu maçın da favorisi Benfica, sadece iç sahada olduğu için değil, futbol olarak da Porto’nun önünde.

Benfica 2 senedir dönüşüm içinde aslında, 4-4-2 oynuyorlar ama önceki sezonlarda orta saha kanatlarında daha çok dikine adam çalımlayıp forvet kırması oyuncularla oynuyorlardı, artık top tekniği yüksek, topu ayağında tutabilen, dar alanda set oyun kurabilen oyun kurucu yapısına da sahip oyunculara döndüler. Avrupa’nın elit kulüpleri de son yıllarda bu yapıya döndü zaten. Bu Benfica’ya seviye atlattı ve Pizzi, Rafa ikilisi fark yaratmaya başladı. Takımda zayıf halka yok, herkes iyi oynuyor.

Porto da bildiğimiz 10 senedir oynadıkları 4-3-3 ile oynamaya devam ediyor, oyuncu yapıları da aynı. Rakip kaleye hızlı giden bir takım Porto, ama oyunu kontrol etmesi gerektiğinde edemiyor. Urribe, Pareira ve Baro orta sahası yeterli değil. Porto atsa atsa 1 tane gol atar, deplasman 1.5 gol altı ilk tahminimiz.

Bu maç beklenenden çok daha erken oynanıyor, ligin düğümünü çözecek haftalardan birinde oynansa Benfica çok zorlanmadan kazanır, bu maçta da kazanan çıkacaksa Benfica kazanır ama İki takım da dengeli oyunu tercih edebilir ki Porto yeterli değil desek bile 1 puana yatmak isterse yatar. Taraf bahsinden uzak durulmasında fayda var, anca ideal kuponlara Benfica kazanır konulabilir. Benfica kaybetmez ve deplasman 1.5 gol altı atar banko tercihler.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu