İddaa TahminleriŞampiyonlar Ligi Tahminleri

B. Dortmund – Barcelona Maç Tahmini|17 Eylül

Şampiyonlar Ligi kuponumuzun 2. Maçı olan B. Dortmund – Barcelona maç tahmini ile sizlere ve çevrenizdeki kişilere en iyi şekilde yapmış olduğumuz analizimizi Salı günü maçlarına özel de uygulamaktayız. Tahminx tarafından üretmiş olduğumuz analizlerimize en iyi şekilde devam ederek maç tahminlerini sizlere aktarmaktayız.

B. Dortmund – Barcelona Maç Analizi

Şampiyonlar Ligi F guru maçı olan B. Dortmund – Barcelona karşılaşması Almanya’da oynanacaktır. İki takımda iki kere karşılaşmış olup Barcelona hiç yenilmemiştir. Hücum hattında ki önemli silahları Barcelona’nın kadrosunda yer almazken Dortmunda da önemli iki oyuncusu sakattır. Dortmund son 13 maçlık periyotta sadece 1 kere kaybetmiştir. Barcelona ligde son haftayı galibiyet ile kapattığından moral olarak kendinde bulunmaktadır.

B. Dortmund – Barcelona İddaa Tahmini

Her iki takımın karşılaşmalarında ortaya çıkan durumlar her maç da Barcelona’nın bir tık önünde yer almasını sağlamaktadır. Bu yüzden kuponlarınıza MS2 tahmini yapabilir garanti bir tahmin isterseniz ise 1,5 üst tahmininin sizler için yeterli olacağını düşünmekteyiz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu