İspanya La Liga Tahminleri

Athletıc Bılbao – Barcelona Maç Tahmini | 16 Ağustos

İspanya Ligi açılış karşılaşması olarak değerlendirilen maç olan Athletıc Bılbao – Barcelona maç tahmini sizler için en ince ayrıntısına kadar analiz ederek sizlerin karşısına çıkarmaktayız. Bizlerin yapmış olduğu tahminler ile kuponlarınızı doldurarak en iyi şekilde kazanmaya başlayabilirsiniz. Kuponunuzun ikinci maçı olan bu maç ile ilgili analizimize başlayabiliriz.

Athletic Bılbao – Barcelona Maç Analizi

16 Ağustos Cuma gecesi saatler 22.00 gösterdiğinde İspanya Ligi açılış karşılaşması konumuyla açılış yapılacak maç ile ilgili olarak San Mames stadyumunda gerçekleşeceği açıklandı. Carlos Del Cerro Grande’nin yöneteceği maç ile ilgili olarak her iki takımda da eksik oyuncular bulunmaktadır. Bılbao takımında 6 sakat oyuncu bulunurken, Barcelona’da kadroda olmayan iki oyuncu bulunmaktadır. Maçın en önemli eksikliği ise Messi’nin sahada yer almayacağıdır. Her iki takımın oynadığı son 2 karşılaşma berabere biterken genel olarak son 4 maça baktığımızda Barcelona’nın üstünlüğüyle bittiği görülmektedir.

Athletic Bılbao – Barcelona Maç Tahmini

Bu maç ile ilgili olarak Tahminx analizcilerimiz ile yapmış olduğumuz analizler sonucu Barcelona’nın açılış maçını kaybetmeyeceğini düşünmekteyiz. Kuponlarınıza maç sonu 2 seçeneğine tercih edebilirsiniz.

 

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu