Nba tahminleri

8 Nisan Indiana Pacers – Brooklyn Nets NBA Tahmini

Geldik gece Nba programına, Indiana Pacers – Brooklyn Nets Nba tahmini ile gece nba tahminlerimize başlıyoruz. İndiana Pacers’ın kazanmasını beklediğimiz maç gece 00:05’de başlayacak.

Indiana Pacers play-off muhtemel rakibine son maçta süpriz şekilde yenildi, şu anda normal sezonu bitirmiş ve play-off’u bekliyor görünüyorlar. Brooklyn Orlando Magic’i geçip daha kolay eşleşmeye sahip olmaya çalışıyor. İç sahada Milwaukee ve Toronto Raptors’a iç sahada çok kolay kaybettiler ve iç sahada çok rahat maç kaybettikleri Milwaukee Bucks’ı deplasmanda yendiler, böyle enteresan, saçma sapan galibiyetler alan bir takım bu sezon.

Indiana’nın iç sahada sezon başından beri verilen handikaplarda %57.5 galibiyet yüzdesi, favori çıktığı maçlarda handikap galibiyet yüzdesi daha düşüyor ve %53.3..  İç saha performansı negatif handikap için çok büyük güven vermiyor. Brooklyn’in sezon başından beri verilen handikaplarda %60 başarı sağladığını söyleyelim, bu takımlar daha önce 2 kez karşılaştılar ve İndiana iki maçı da çok rahat almıştı. Bu maçta İndiana’yı yine yenemeyebilirler ama işlerini zorlaştırmalarını bekliyoruz.

Indiana Pacers – Brooklyn Nets Toplam Sayı: üstü 219.5 Oran @1.90
Indiana Pacers – Brooklyn Nets Handikap ( 0 : 3.5 ): 2 Oran @1.90
Indiana Pacers – Brooklyn Nets Toplam Sayı: üstü 213.5 Oran @1.47
Indiana Pacers – Brooklyn Nets Handikap ( 0 : 7.5 ): 2 Oran @1.50
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu