Nba tahminleri

8 Nisan Gece NBA Tahminleri

8 Nisan gece NBA tahminlerimizi kısa kısa bu yazıda paylaşacağız. İndiana Pacers – Brooklyn Nets maçına kadarki tüm tahminlerimizi vermiştik, gecenin kalan maçlarına tahminlerimizi paylaşıyoruz.

Milwaukee Bucks – Atlanta Hawks Nba Tahmini

Milwaukee süpriz şekilde Brooklyn Nets’e 133 sayı yedikleri maçta kaybetti, iş kazasından öteye gitmez, Milwaukee iç sahada istikrarlı bir takım ve iç sahada top class takımlar hariç maç kaybetmesi sürekli olabilecek bir durum değil, Atlanta Hawks deplasmanlarda savunma yapamıyor ve çok sayı yiyor, Bu maçta Milwaukee Bucks’ın 120 sayı üzerine çıkmasını bekliyoruz, Atlanta Hawks’tan da 115 sayı ve üzeri atmasını bekliyoruz, açıkcası 10+5 handikap şu aşamada Milwaukee maçında önermiyoruz play-off yaklaşıyor, koçlar rotayondaki oyuncuların son durumlarını da görmek için fırsat arıyor.

Milwaukee Bucks – Atlanta Hawks Konuk Takım Toplam Sayı: üstü 111.5 Oran @1.84
Milwaukee Bucks – Atlanta Hawks Toplam Sayı: üstü 227.5 Oran @1.44

Houston Rockets – Phoenix Suns Nba Tahmini

Phoenix’de eksik oyuncu sayısı çok, en iyi ihtimalle dar rotasyonla maçın sonunda oyundan düşmeler olacaktır. Golden State ve Pelicans’ı deplasmanda yendiler ama tesadüften öte bir durum değil, Houston Phoenix Suns’a 100 sayı atma şansı bile vermeyecektir bu gece, 17.5 sayı handikap açılmış ve maçın alt üst baremi 224.5 olarak belirlenmiş. Kolay kolay Houston maçlarına alt önermiyoruz, bu maçta 224.5 sayı alt önermemizin sebebi Phoenix’in 100 sayı üzerine çıkamayacağını düşünmemiz.
Houston Rockets – Phoenix Suns Toplam Sayı: altı 231.5 Oran @1.44
Houston Rockets – Phoenix Suns Toplam Sayı: altı 224.5 Oran @1.92

Boston Celtics – Orlando Magic Nba Tahmini

Orlando için final maçları, play-off için biraz daha direnmesi gerekiyor muhtemelen 1 galibiyet yetecek, Boston savunma temelli bir takım, bu maçta iki tarafta her topun kıymetini bilerek oynar, iki takım da savunmayı sert ve dikkatli yapar. Boston’da Kyle Irving’i tutmak kolay değil biliyoruz ama Boston’a karşı oynayan takımların Irving’i daha sıkı savunmaya odaklandıklarında Boston Celtics hücumları krize giriyor, takımda sayı dağılımı yeterli seviyede değil. Orlando Magic sayı yükünü daha iyi dağıtmış durumda. Bu maça 217.5 alt üst baremi ve Orlando lehine +4.5 handikap belirlenmiş, biz Orlando’nun maçın sonuna kadar oyunda kalacağını ve 5 sayı fark yemeyeceğini tahmin ediyoruz.

Boston Celtics – Orlando Magic Handikap ( 0 : 9.5 ): 2 Oran @1.44
Boston Celtics – Orlando Magic Handikap ( 0 : 6.5 ): 2 Oran @1.67
Boston Celtics – Orlando Magic Handikap ( 0 : 4.5 ): 2 Oran @1.92
Boston Celtics – Orlando Magic Toplam Sayı: altı 217.5 Oran @1.95
Boston Celtics – Orlando Magic Toplam Sayı: altı 224.5 Oran @1.47

Golden State Warriors – LA Clippers Nba Tahmini

Golden State sever böyle rakiplere karşı oynamayı, LA Clippers sert bir takım değil, zayıf rakiplere karşı iyi oynuyorlar, ardarda güçsüz 4 rakibi yendikten sonra Milwaukee deplasmanında 10 sayı fark yediler, Golden State – LA Clippers maçlarında bu sezon 1 maç hariç çok yüksek sayı çıktı, alt biten maç ise Eurolig skoruyla 77-71 bitmişti. İki takımın bu sezon yaptıkları 3 maçta ortası yok, ya çok yüksek sayı çıktı, ya çok az.. Golden State’in play-off arifesinde LA Clippers’a 110 sayı ve üzerine çıkma izni vermeyeceğini tahmin ediyoruz. Bu maça çok yüksek baremden alt bahis önerebilirdik ama biraz önce belirttiğimiz gibi iki takımın ortası yok, bizim tahminimiz bu maçta en kötü 236 bareme yaklaşılacağı yönünde. 230’dan üst alalım rahat izleyelim.

Golden State Warriors – LA Clippers Toplam Sayı: üstü 230.5 Oran @1.50

Portland Trail Blazers – Denver Nuggets Nba Tahmini

İki takım daha birkaç gün önce oynadılar ve Nuggets evinde 116-110 yendi Blazers’ı, bu maçta yıldız oyuncularından bazılarını dinlendirme kararı aldılar. Portland play-off eşleşmesinde ev sahibi avantajını korumaya çalışıyor. Nuggets yıldız oyuncuları dinlendirdiği için bu maçta geçmiş istatistikler çok sökmez. Portland’ın üstün olduğu rahat kazanacağı bir maç bekliyoruz, 8-9 sayıya kadar da fark atması normal.

 

Portland Trail Blazers – Denver Nuggets : 1 Oran @1.30
Portland Trail Blazers – Denver Nuggets Handikap ( 0 : 7.5 ): 1 Oran @mariobet 1.90
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu