Nba tahminleri

7 Nisan Detroit Pistons – Charlotte Hornets NBA Tahmini

Detroit Pistons – Charlotte Hornets NBA Tahmini ile akşamın 3. Nba analizini paylaşıyoruz. Pistons – Hornets maçı saat 23:00’da başlayacak. Diğer nba tahminlerimiz bu sayfada

Kemba Walker dönünce Hornets kendine geldi ama geç kalmış olabilirler, play-off’a katılmak istiyorlarsa ayaklarına 1 fırsat daha geldi, koltuğuna göz diktikleri Detroit Pistons’la deplasmanda oynayacaklar, bu maç çok çekişmeli geçecek. Pistons son maçlarda kötü gidiyor, Indiana ve Oklahoma’ya çarpıldılar, maç sonuna kadar bile maçın içinde kalamadılar. Hornets Pelicans ve Raptors’u yendi ve bu iş bitmedi dedi..

Blake Griffin, Andre Drummond ile pota altında Pistons daha güçlü, Reggie Jackson ve Wayne Eliington ile dışardan bu iki oyuncuya servis yapmaya çalışacaklar. Wayne Ellington’un 3 sayı isabetleri bu maçta çok daha önemli, maç başına 2.8 atıyor. Reggie Jackson ortalama 2 ve Blake Griffin 2.2 ortalama 3lükle oynuyor. Çembere uzak atışlar Pistons için en istenmeyen durum çünkü iyi değiller.

Çembere uzak kısımda da Hornets rakibine göre çok önde,Kemba Walker ve Jeremy Lamb gibi cross-over’ları iyi yapan 2 oyuncuları var ve bu oyuncular aynı zamanda hem orta mesafe hem de 3 sayı gerisinden Pistons’a karşı üstünlük kurarlar. Nicolas Batum’u daha saymadık.. Özetle Hornets dışardan daha iyi, Pistons pota altında çok daha önde.. Bu maçta iki tarafta birbirinin güçlü yönerini durdurmak için yeterli değil ama mücadele gücü çok yüksek olacağı için 215 sayı maçın son 1-2 dakikasında ancak geçilir. Bu maçta Hornets’a +6.5 handikap vermiş bahis siteleri biz Pelicans ve Raptors’u ardarda yenen Hornets’ın Pistons’a maçı kaybetmeyeceğini, kaybetse bile 6 sayı ve üzeri fark yemeyeceğini tahmin ediyoruz.

 

Detroit Pistons – Charlotte Hornets Toplam Sayı: üstü 215.5 Oran @1.95
Detroit Pistons – Charlotte Hornets Handikap ( 0 : 6.5 ): 2 Oran @1.85
Detroit Pistons – Charlotte Hornets Toplam Sayı: üstü 208.5 Oran @bets10 1.44
Detroit Pistons – Charlotte Hornets Handikap ( 0 : 10.5 ): 2 Oran @youwin 1.47
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu