iddaa analizİddaa TahminleriNba tahminleri

7 Aralık NBA Tahminleri

Cuma gece yarısı NBA'de oynanacak 8 maç kazanmak için ideal

Cuma gecesi NBA programında 8 maç var ve maçların geneline baktığımızda kazanmak için oldukça uygun program. Aynı zamanda canlı bahis için de güzel bir gece olacak, tüm analizlere nba tahminleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Detroit Pistons – Indiana Pacers

İndiana Pacers -2 handikapla maçın ufakta olsa favorisi görülüyor, belirlenen alt üst barem 213.5 sayı. Detroit Pistons maçlarının neredeyse %60’ı üst baremde bitti sezonun kalanında, İndiana maçlarında bu oran %50.İndiana 14 maç kazandı ama bu maçların 11 tanesinde belirlenen handikap baremini geçebildiler ve bu gece V.Oladipo oynamayacak. Detroit Pistons’un da havasal üstünlüğünü düşünürsek hem İndiana hem bizim için zor maç olacak. Bu maçta 2 handikap iki tarafa da oynamak için uygun değil, taraf kısmını canlıya bırakmakta fayda var. Bizim bu maçtaki tahminimiz 213.5 sayı üst fakat bu seçenek banko değil, alabiliyorsanız daha düşük sayı bareminden girmenizi öneriyoruz.

Charlotte – Brooklyn

DeAndre Jordan’ı bir kenara bırakırsak iki kısa takımın maçı diyebiliriz.Charlotte kendi evinde +2.5 handikapla başlayacak ve alt üst barem 217.6 sayı üst belirlenmiş. İki takımın da pota altı oyunları gelişmiş durumda değil, bireysel sayılar bulabiliyorlar bu bölgeden.

Ev sahibinde Devonte Graham, Terry Rozier ikilisi etkili, Brooklyn tarafında da Dinwiddie ve Waller-Prince .  Charlotte neredeyse her maç ortalama 30 sayı üzeri sadece 3 sayılıklardan çıkarıyor. Brooklyn’den aynı durumda ve iki takımın da 110 sayı üzerine çıkmasını bekliyoruz, maç 217.5 sayı üst olur.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu