Nba tahminleri

6 Nisan NBA Tahminleri: Washington Wizards – SA Spurs Analizi

Washington Wizards – SA Spurs Analizi ile cuma gecesi NBA tahminlerimize başlıyoruz. Bu gece NBA programı çok yoğun tam 12 maç var, Washington Wizards – San Antonio Spurs maçı analizi ile başlıyoruz. Diğer tüm NBA tahminleri için tıklayın

SA Spurs 100 sayı altı yada 100 sayı civarında tuttuğu rakiplerine karşı genelde maçlarını kazanıyor, 110 sayı ve üzeri atmayı başaran takımlara karşı bu sezon çok istediklerini alamadılar çünkü onların da çok yüksek sayı potansiyeli olan bir kadroları yok.

Wizards’da yine T.Ariza, D.Howard ve John Wall oynamayacak ama alıştılar artık bu duruma, onlar da formsuzlar evet ama biz artık maç kazanmasıyla çok ilgilenmiyoruz, attığı sayı ve handikap içinde kalıp kalmayacağı ile ilgileniyoruz Wizards’ın.. 100 sayı altında ya da biraz üzerinde kaldığı maçlarda bu sezon handikapta kalamadı, yakın dönemde Utah maçında da bunu yaşadılar, 100 sayıyı geçtiği maçlarda ise maçı kaybetse bile handikap içinde kaldılar ki bu geceki rakipleri Spurs’un çok yüksek sayı atma potansiyeli olmayan bir takım olduğunu da tekrar hatırlatalım.

Wizards tarafında önemli oyuncular eksik olsa da takım içinde sayı dağılımını başardılar. Breadley Beal, Bobby Portis, Jeff Green, Tomas Satoransky ve Thomas Bryant genelde sayı yükünü çekiyorlar ve bu isimlerin ortalama attığı sayı 90 civarında. Benchten 3 isim daha katkı veriyor zaten bu oyunculara ve bu gece 100 sayıyı geçerler ve handikap içinde kalırlar.

Washington Wizards – San Antonio Spurs Handikap ( 11.5 : 0 ): 1 Oran @1.47
Washington Wizards – San Antonio Spurs Toplam Sayı: altı 226.5 Oran @1.90
Washington Wizards – San Antonio Spurs Handikap ( 7.5 : 0 ): 1 Oran @1.88
Washington Wizards – San Antonio Spurs Toplam Sayı: altı 232.5 Oran @tipobet 1.47
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu