İddaa TahminleriNba tahminleri

6 Aralık NBA Tahminleri

NBA'de Bankolar Gecesi

Analizlerimizi tamamladık, 6 Aralık NBA Tahminlerimizi paylaşmanın zamanı geldi. Bu gece NBA programında 4 maç var, heyecanlı güzel maçlar izleyeceğiz, bir maç hariç bol sayı atılacak maçlarda.

Washington – Philadelphia

Washington galibiyet oranı çok düşük, 6/13 gidiyorlar ve düzelmesi kolay değil çünkü takımda ribaund toplayacak oyuncu neredeyse hiç yok, NBA’de böyle takımların maç kazanması için hücumda çok yüksek yüzdeyle oynamaktan başka çare yok!

Bradley Beal, Isıah Thomas ve Davis Bertans hücumda takıma katkı veriyor ama takım en çok ribaund toplayan oyuncusunun maç başı ortaması 6.3, kepazelik desek yeridir.. Bu gece oynayacakları Philadelphia’da Joel Embiid 11.6, Tobias Harris 6.7, Ben Simmons 7.6, Al Harford 7.2 ribaund ortalamasıyla oynuyor ki bu çok ezici bir hava hakimiyeti demek. Philadelphia’nın bu geceki tek eksiği Washington’da çok net iki 3 sayı şutör var. Philadelphia bu konuda rakibinin gerisinde ama bu maçı Philadelphia kazanır. +8 handikap açılmış ve alt üst baremi 236. Bu baremlerden canlı bahis haricinde uzak durmanızda fayda var.

New York – Denver

Denver rakibine her alanda üstün takım bu gece. Sadece 5 maç kaybettiler, rakibinin kazandığı toplam maç sayısı 4! Bu maçta Denver için -9.5 handikap açıldı, bu handikap aşılabilir ama bu geceki maçın şifresi şu; New York maçı alt skora götürmeye çalışacak, Denver’da yaptığı maçların 13’ünde alt baremde kalmış bir takım ve muhtemelen Denver karşısında NY Knicks 100 sayıyı da göremeyecek. Denver maçı çok rahat kazanacak 202.5 sayı barem açılmış, bu barem çok rahat olmasa da aşılır.

Toronto Raptors – Houston Rockets

Gecenin maçı, güzel maç bekliyoruz. Toronto’ya kendi sahasında -1.5 handikap açılmış, alt üst baremi 230 sayı olarak belirlenmiş. Peki Toronto kazanabilir mi? 230 sayı baremi aşılır mı?

İki takım da denk durumda, iki takımın da açılan baremlerde alt üst eğilimi dengede. Toronto’nun yaptığı 20 maçın 12’si üst barem, 8’i alt baremde kaldı, Houston için de durum neredeyse aynı. Houston iki süperstarla geliyor Raptors deplasmanına, Raptors’da bildiğini gibi süperstar falan yok artık ama birbirini tanıyan topu paylaşan bir takım.

Houston yine bireysel yeteneklerle sayı üretecek, James Harden artık sıkıcı derecede tek kişilik oynuyor ve başkada bir numaraları yok. Hatta bu durum maç başı 30-40 arası sayı atma potansiyeli olan Westbrook’u bile pasif hale getirdi, saksı gibi oynuyor çoğu dakikayı. Takım oyunu daha iyi olan ama bireysel yetenek olarak daha zayıf görünen Toronto maçı kazanır. Belirlenen -1.5 handikapı rahat aşmalarını bekliyoruz, sayı farkı 7-8 ve üzeri olabilir. Belirlenen baremden de alt olmasını bekliyorum çünkü Houston ne yapacağı belli takımlardan, Harden her topu alıp tek başına oynayacak, Toronto Harden’ı savunur, Houston çok yüksek skor üretemez ve Toronto skor olarak sıkışmadığı anda 120 sayıyı geçemez.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu