Nba tahminleri

30 Mart Nba Tahminleri: Oklahoma – Denver Tahmini

30 mart nba tahminleri Oklahoma – Denver tahmini ile devam ediyor. Oklahoma cepten yemeye devam etti ve konferansta yukarıya doğru tırmanabilecekken aşağıya doğru indiler ve 7.sıradalar. Denver aynı konferansta ikinci sırada. Kısacası Oklahoma’nın rakibi bu gece çok dişli.

Oklahoma – Denver Tahmini: Maçın üst bitmesi çok olası.

Oklahoma iç sahada son 5 maçta iki maçı kazandı, bir maçı da uzatmada kaybetti. Bu gece Andre Robertson dışında takımda bir eksik yok ve bu geceki rakiplerinin play-off rakipleri olma ihtimali de yüksek. Mesaj maçı olmasını bekliyoruz, en azından Oklahoma bunu deneyecek. Denver Nuggets için de aynı şeyi söyleyebiliriz, Oklahoma ile play-off maçı oynuyormuş gibi oynayacaklardır.

Sezonun kalanında Nuggets’ın deplasman maçları belirlenen baremlerden genelde hep alt bitti çünkü çok yüksek baremler açıldı, bu gece bu maça 221 sayı barem konulmuş, Thunder’ın iç saha maçlarından 20 maç üst bitti. Oklahoma hücumunun krize girmediği, yada geri dönüş yapmadıkları kafa kafaya geçen maçlar genelde üst bitmeye çok yakın oluyor. Denver son iki deplasman maçında 90 sayıyı bile göremeyerek bu konferansta ikinci sırada olmasına rağmen konferans finali oynamak için yeterli olmadığını tekrar gösterdi bize.

Nikola Jokic, Jamaal Murray ve Paul Millsap’ın başa çıkması gereken oyunu hem çizgi gerisinden hem de cross-over’larda etkili 3 oyuncu var bu gece, Westbrook, P.George ve Schroder’ın maçta etkin olmasını ve maçı Oklahoma’nın kazanmasını bekliyoruz. Ayrıca bu maçta tüm maç boyunca skorların birbirine yakın gitmesini ve maçın çok yakın skorla Oklahoma lehine bitmesini beklediğimiz için belirlenen 221.5 sayı bareminin geçileceğini tahmin ediyoruz.

Oklahoma City Thunder – Denver Nuggets : 1 Oran @1.51
Oklahoma City Thunder – Denver Nuggets Toplam Sayı: üstü 215.5 Oran @1.47
Oklahoma City Thunder – Denver Nuggets Toplam Sayı: üstü 221.5 bets10 @1.90

Tüm Almanya Bundesliga Tahminleri için bu sayfaya

Tüm İtalya Serie A Ligi Tahminlerimiz için bu sayfaya

İngiltere Premier Lig tahminlerimiz için bu sayfaya

Türkiye Süper Lig tahminlerimiz için bu sayfay

Fransa Lig 1 Tahminlerimiz için bu sayfaya

İspanya La Liga Tahminlerimiz için bu sayfaya

NBA tahminlerimiz için bu sayfaya

 

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu