Nba tahminleri

29 Aralık NBA Tahminleri

Bugün NBA tahminlerimi çok geç saatte paylaşabiliyorum, tüm okuyucularımızdan özür dileyerek, çok kısa maçlara yorumlarımı paylaşıyorum.

Denver – Memphis: Mümkünse bu maçtan uzak durun, Denver’ın maçı kazanmasını bekliyorum ama 9 sayı handikap çok fazla, alt üst baremde çok riskli.

New Orleans – Indiana: Indiana’nın maçı kaznamasını bekliyorum, belirlenen -1.5 handikap oynanır.

Boston – Toronto: Toronto’da eksikler devam ediyor, Boston maçı kazanır, mümkünse -7 handikap yerine daha az handikapla oynayıp riski azaltabilirsiniz. Maç 216 baremden alt bareme daha yakın.

Miami – Philadelphia: Miami’nin rahat kazanmasını bekliyorum, belirlenen -2 handikapı da atarlar. Maç için belirlenen 210 sayı handikap da rahat aşılır.

Washington – New York: Bu iki takım da bu akşam savunma yapamaz, 228 sayıdan üst bekliyorum, kafa kafaya maç olur.

Minnesota – Cleveland: Minnesota kazanır, 7 sayı handikapı da yapmalarını bekliyorum ama en yüksek olasılık maçın 220 sayıdan üst olması, bu maçta 220 sayı rahat geçilir.

Houston – Brooklyn: Yüksek skor bekliyoruz ama 233 sayı barem de oynamamızı engelliyor. Brooklyn için belirlenen +9.5 handikap denenebilir.

Chicago – Atlanta: Handikap baremi riskli, ne Chicago’ya 9 fark için güvenilir, ne de Atlanta’ya.. Chicago maçı kazanır, handikapsız dan başka güvenilir seçenek yok.

Milwaukee – Orlando: Milwaukee -6.5 handikapı rahat yapar, Orlando skoru kısıtlı takımlardan, alt üst bareminden canlı bahis harici uzak durmakta fayda var.

Golden State – Dallas: Dallas rahat kazanacak, 11 handikapı da geçmelerini bekliyoruz.

San Antonio – Detroit: Bu maçta 222 baremden alt bekliyoruz, Spurs maçı kazanır, 5 sayı barem Spurs performansı için çok güvenilir olmasa da küçük kuponlarda denenir.

Sacramento – Phoenix: Sacramento 3 sayı ve üstü fark atarak kazanır.

Portland – LA Lakers: Lakers kazanabilir ama -5 handikapı güven vermiyor, Portland +5 handikap yanındayız.

LA Clippers – Utah: Bu maçta 221 sayı çok rahat geçilir.

 

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu