Nba tahminleri

25 Nisan Houston Rockets – Utah Jazz Nba Tahmini

Dün gece yine Nba programına imzamızı attık, bu gece 2 maç var Houston Rockets – Utah Jazz Nba Tahmini ile başlıyoruz. Houston seride 3-1 önce bugün noktayı koymak istiyorlar maç saat 03:00’da başlayacak.

Nba analizlerimizin tamamını nba tahminleri sayfamızdan görebilirsiniz.

Bahsettiğimiz gibi seride durum 3-1 ve Houston önde, Utah son maçta savunmada %100 performansına çıktı Houston’a sadece 79 şut imkanı verdiler ve orta-kısa mesafe şutlarda neredeyse hiç boş atış şansı tanımadılar bunun sonucunda Houston 3 sayılık atışlara yöneldi ve 46 atıştan 17 3 sayı isabeti buldular. Yani Houston’un attığı 91 sayının 51’i 3 sayılardan, 14 sayı da serbest atışlardan.. geriye çok bir şey kalmadı..

Houston normal sezonda her haftasını takip ettiğimiz takımlardan, böyle bir performans ne bu maçta, ne de başka bir playoff maçında tekrarlanmaz. Fakat şunu söylemek gerek, Houston’a bu durumu yaşatacak Utah’tan başka takım da yok! Utah Nba’de en iyi savunma yapan takımlardan ve Houston James Harden üzerinden çok fazla zorluyor. Aslında Utah son maçta Rudy Gobert ve Derrick Forest gibi uzun iç alan savunmacılarını kullanarak Harden’ın içeri dalışlarına çözüm üretti son maçta.

Biz bu duruma Houston’ın hazırlıksız yakalandığını ve bu maçta Utah’ın ne deneyeceğini bizim anladığımız gibi Houston’ın da anladığına eminiz. Utah’ın yeni bir süpriz yapabileceğini de düşünmüyoruz.

Yinede Utah’ın bu tarz oyunda skoru azaltabileceğini ve en azından son 3-4 dakikaya kadar maçın içinde kalabileceğini düşünüyoruz. Maçın son dakikalarına Houston’ın önde girmesini ve Utaj Jazz’ın hücumda topu normalden çok daha hızlı kullanmak zorunda kalmasını bekliyoruz. Bu maçın son bölümünde skoru yukarı taşıyacaktır. Houston Rockets kazanır ama Utah 10 fark ve üstü yemez.

Houston Rockets – Utah Jazz Nba Tahmini;

Houston Rockets – Utah Jazz : 1 Oran @mobilbahis 1.25
Houston Rockets – Utah Jazz Handikap ( 0 : 9.5 ): 2 Oran @bets10 1.69
Houston Rockets – Utah Jazz Handikap ( 0 : 12.5 ): 2 Oran @tipobet 1.44
Houston Rockets – Utah Jazz Toplam Sayı: üstü 212.5 Oran @bilyoner 1.88

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu