İddaa Tahminleri

25 Mart Banko Maçlar: Lüksemburg – Ukrayna Tahmini

25 mart banko maçlar Lüksemburg – Ukrayna tahmini ile devam ediyor. Bu maçta bu gecenin 22:45’de başlayacak maçlarından birisi.

Lüksemburg Litvanya’yı yendi ve gruba 3 puanla başladılar. Çocukluğumuzun önüne gelenden 5 yiyen takımında son yıllarda gelişme gözlemliyoruz. Ukrayna ise Portekiz deplasmanından bir şekilde puanla döndü, bir şekilde diyoruz çünkü çok fazla varlık gösteremediler maçta. Portekiniz kalelerine attıkları 17 şutta golü bulamaması Ukrayna için şanstı. Bu maçta Ukrayna bahis siteleri tarafından favori gösterilmiş ama oranı tahmin ettiğimizden çok daha iyi vermişler.

Ukrayna topla oynamayı çok tercih etmeyen bir takım, bu oyun Portekiz gibi orta sahası güçlü takımlara karşı gol atmalarını zorlaştırıyor, kendilerinden zayıf takımlara karşı da maçı kazanmaları için yeterli olacaktır. Lüksemburg maçında Ukrayna 3 puanı alır çünkü Lüksemburg kazandığı Litvanya maçında %61 topla oynayıp rakip kaleye 24 şut attı. Ukrayna maçında ne topu ayaklarında o kadar tutabilirler ne de kaleye o kadar gidebilirler.

Ukrayna’nın oyun felsefesi gruptan ikinci çıkmak için yeterli. Sistemlerini de beğeniyoruz, ne yapabileceğini bilen bir takım, sahaya 4-1-4-1 çıkıyorlar ve hücum kanatlarında etkili oyuncuları ile kaleye direkt inip gol arıyorlar.

Orta sahanın sol tarafında Zinchenko ve Konoplyanka, sağ tarafında da Marlos var. Bu gece Lüksemburg a en az 2 gol atarlar, gol de yemeyeceklerini tahmin ediyoruz.

Luxembourg – Ukraine : 2 Oran @1.38
Luxembourg – Ukraine Handikap ( 1 : 0 ): 2 Oran @2.15
Luxembourg – Ukraine Maç sonucu + İki takım da gol atar:Ukrayna + KG Yok Oran @2.11
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu