Nba tahminleri

24 Nisan Denver Nuggets – SA Spurs Nba Tahmini

Denver Nuggets – SA Spurs Nba Tahmini ile gecenin ikinci nba analizini paylaşıyoruz. Eşleşmede durum 2-2 ve iki takımın da pes etmeye niyeti yok 7.maçı göreceğiz gibi görünüyor. Maç sabaha karşı 04:30’da başlayacak.

Nba analizlerimizin tamamı bu sayfada

Denver ilk maçı evinde kaybetmişti, ikinci maçı alarak eşitledi, deplasmanda oynadıkları ilk maçı da kaybetmişlerdi, son maçta deplasmanda kazanıp yine durumu eşitlediler. Bu eşleşmede hiç öne geçemedi bu gece seride öne geçecekleri gece olacak.

Bu eşleşmede daha önce verdiğimiz analizlerde detaylı olarak anlattık, kısaca özetlemek gerekirse; Denver daha iyi takımdı normal sezonda ama Spurs playoff tecrübesi en yüksek takımların başında geliyor Nba’de ve Popovic gibi çok deneyimli, savunmanın kıymetini iyi bilen bir koçları var. İki takımda da süperstar yok, takım gibi oynuyorlar.Spurs Aldridge ve DeRozan ile Nuggets Jokic, Murray ve Craig ile sayı yükünü sırtlıyor. Spurs’ün başak çözümü yok zaten de Denver bu seride bazı maçlarda tek oyuncu üzerinden fazla hücum denediği maçları kaybetti, skor yükünü dağıttıklarında Spurs savunmakta çok zorlandı Denver Nuggets’ı. Bu maçla ilgili detaylı istatistiklere nba stats sitesinden ulaşabilirsiniz.

Spurs son maçtan dersini aldı

Son maçta Spurs evinde 14 sayı fark yedi, bunun da sebebi Denver Nuggets’ın attığı 15 2 sayılık isabete sadece 5 3 sayılıkla karşılık verebilmeleriydi. Bu maçta Rudy Gay ve Derrick White’ı Popovic’in daha fazla süre ve daha etkin kullanmasını bekliyoruz. Popovic gibi bir koç 14 sayı yedikten sonraki maça hazırlık yapmadan çıkmaz. Nuggets’ı çizgi gerisinden yakın savunurlar ve pota altına yönlendirirler, yine de skor üretme sorunları var, Denver Nuggets 110 sayıya çıktığı her maçı kazanacak gibi duruyor bu eşleşmede. Spurs’ün Aldridge ve DeRozan’a skor üretiminde destek verecek oyuncular çıkarması gerekiyor, aksi halde maçı düşük skorda tutmak için her şeyi yaparlar. Bu maçı Denver Nuggets kazanır, maç belirlenen 211 baremden üst olma eğiliminde ama belirlenen +5.5 handikap ise geçilse bile ucu ucuna geçilir.

Denver Nuggets – San Antonio Spurs : 1 Oran @bets10 1.42
Denver Nuggets – San Antonio Spurs Handikap ( 0 : 5.5 ): 1 Oran @nesine 1.88
Denver Nuggets – San Antonio Spurs Toplam Sayı: üstü 205.5 Oran @mobilbahis 1.50

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu