Fransa Lig 1 Tahminleriİddaa Tahminleri

24.11 Fransa Lig 1 Maç Analizleri

Fransa Lig 1 maçlarını sizler için analiz ederek sizlerin Pazar gününü en iyi şekilde geçirmenizi sağlamaya çalışmaktayız. Kuponlarınıza yapacağınız maç tahminleri ile bugünde Tahminx analizcileri sayesinde kazanabilir kuponunuzu taçlandırabilirsiniz.

Bordeaux – Monaco Maç Analizi

Monaco ekibinde yaşanan köklü değişikliklerden sonra eski günlerine yavaş yavaş dönen misafir ekibi rakibi ile arasında ki puan farkını bu maç itibariyle kapatmaya çalışmaktadır. Bordeaux ekibi zorlu rakibi karşısında gol atacağını düşünmekteyiz. İki takımın da karşılıklı gol atacağını düşündüğümüzden kuponlarınıza kg var tahminini oynayabilirsiniz.

St. Etienne – Montpellier Maç Analizi

Pazar günü Fransa karşılaşmalarının en tehlikeli maçlarından biri olan bu karşılaşma üst sıraları zorlayan iki takımın karşılaşması olarak bilinmektedir. İki ekipte bu sezon beklentilerinin üstünde bir performans sergileyerek üst sıralara göz dikmektedir. Maç sonucu tahmini yapmak zor olsa da bu karşılaşmanın 2,5 üst şeklinde biteceğini düşünüyoruz.

Toulosue – Marsilya Maç Analizi

Fransa Liginin kapanış karşılamasında Marsilya ekibi ligde zor günler geçiren Toulosue ekibine konuk olmaktadır. Sürpriz bir sonucun çıkmayacağını düşündüğümüz bu karşılaşmada Marsilya ekibinin kadro kalitesi bakımından da üstün olduğunu düşündüğümüz için kazanacağını tahmin ediyoruz. Kuponlarınıza MS2 tahminini oynayabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu