Nba tahminleri

22 Nisan Orlando Magic – Toronto Raptors Nba Tahmini

Bu gece Nba playoffları 2 maçla devam ediyor Orlando Magic – Toronto Raptors Nba Tahmini ile ilk tahminimizi bu yazıda paylaşacağız, maç gece saat 02:00’da başlayacak.

Nba tahminlerimize bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Orlando Magic deplasmanda 104-101 kazandığı ilk maçtan sonra tekrar 100 sayıyı göremedi, hatta yaklaşamadı bile. İkinci maçta sadece 82 sayı atabildiler, son maçta da 93 sayıda kaldılar ama +5.5 handikap vardı ve söylediğimiz gibi ucu ucuna handikap içinde kaldılar. Son maçta Toronto pota altını ve orta mesafe şutları tercih etti, Orlando Magic ise 44 kez 3 sayılık denedi ve sadece 13 isabet buldu. Hem 2 sayılık yüzdekeri %36’da kaldı hem de 3 sayılık isabet oranları %29’da kaldı. Bu yüzdeler Nba için çok düşük.

İki takım da savunmayı sıkı yapmaya çalışıyor bu yüzden ortalama bir Nba maçına göre düşük skorlar çıkıyor, Orlando Magic K.Leonard’ı istediği gibi savundu ve ciddi oranda etkinliğini azalttılar ama bu seferde Siakam çıktı sahneye. Siakam’ın sezon ortalaması 15.7 sayıyken 30 sayıyla oynadı. Bu maçta Siakam’a da odaklanacaklar.

Bu maçta 207 sayıdan alt üst baremi önermeyeceğiz çünkü Magic son maçtakinden %5-10 arası isabet oranını artırırsa bile üst olur, ama bunun için şut performanslarına o kadar güvenmiyoruz. Bu maçta bizim için en güvenilir seçenek Orlando Magic +5.5 handikap çünkü maç boyu iki takım da önce savunma yapacak, hücum setlerinin süreleri uzayacak ve maç sonu çok büyük fark olmasını beklemiyoruz. Orlando Magic için neredeyse tamam ya da devam maçı çünkü bu maçı kaybederlerse Toronto’da bu seri yüksek ihtimalle biter.

 

Orlando Magic – Toronto Raptors Handikap ( 5.5 : 0 ): 1 Oran @1.92
Orlando Magic – Toronto Raptors Toplam Sayı: üstü 201.5 Oran @1.47
Orlando Magic – Toronto Raptors Handikap ( 10.5 : 0 ): 1 Oran @1.44
Bu maçla ilgili takım ve oyuncu istatistiklerinde Nba Stats kullanıldı.
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu