Nba tahminleri

22 Nisan Oklahoma – Portland Nba Tahmini

Oklahoma – Portland Nba tahmini bu geceki son nba analizimiz olacak, diğer analizlerimize nba tahminleri sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Uyanan Oklahoma seriyi eşitlemek için bu gece de maçı kazanır, detaylar analizin devamında.

Portland’ın sahasındaki ilk 2 maçta Thunder 100 sayıyı görememişti, Portland Trail Balazers çok iyi savunma yaptı, Westbrook ve P.George’ın olduğu takımı 100 sayı altında üst üste 2 maçta tutmak başarıdır. Bunu yaparken faul yapmaktanda kaçınmadılar.

Oklahoma ilk 2 maçta rezalet 3 sayı yüzdesiyle oynadı, ilk maçta 33 atıştan 5, ikinci maçta 28 atıştan 5 isabet bulabildiler ve 100 sayıyı göremediler. Son maçta değişen şey işte tam olarak buydu! 29 üç sayılık denediler ve 15 isabet bulunca işin rengi değişti, iki takımında 30 dan fazla faul yaptığını söyleyelim, bu maçta faul sayıları benzer olacak. Oklahoma kazanır.

Portland handikap içinde kalır mı?

Portland nasıl oynaması gerekiyorsa öyle oynadı son maçta. Top kayıpları az, ribaundlarda savaşan, mümkünse pozisyonları pota altından sonuçlandırmaya çalışan, rakibinin yaptığı sertlik karşısında da ezilmeden aynı oranda karşılık vererek oynadı. Şut yüzdeleri de kötü değildi. %52 3 sayılık isabetiyle oynayan bir rakibe deplasmanda 12 sayı farkla yenilmeniz normal. Bu maçta da Portland geçen maç ne yaptıysa onu yapacak, şut isabetleri, ribaundlar ve fauller yine bir önceki maçla çok örtüşecektir. Oklahoma’nın 3 sayılık yüzdesi çok yüksekti ama son maçta sadece 77 kez potayı görüp şut deneyebildiler, bu Portland Trail Blazers’ın savunmadaki başarısını gösteriyor zaten. Bu maçta Oklahoma pota altını daha çok kullanır ve şut sayısı artar, 3 sayılık isabet oranı düşer çünkü Blazers buna önlem alır. Bu maç bir önceki maçtan daha kafa kafaya geçer.

Oklahoma City Thunder – Portland Trail Blazers Handikap ( 0 : 10.5 ): 2 Oran @1.44
Oklahoma City Thunder – Portland Trail Blazers Toplam Sayı: üstü 216.5 Oran @1.47
Oklahoma City Thunder – Portland Trail Blazers Toplam Sayı: üstü 222.5 Oran @1.90
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu