Nba tahminleri

21 Nisan LA Clippers – GS Warriors Nba Tahmini

LA Clippers – GS Warriors Nba tahmini ile bugünkü nba analizlerimize devam ediyoruz. Bu eşleşmede şu ana kadar ne dediysek o oldu, hatta maçların nasıl gelişeceğine kadar detaylı önceden söyledik. Bu gece de en doğru analizi bu yazıda bulacaksınız.

Indiana Pacers – Boston Celtics Nba Tahmini

Nba Tahminlerinin tamamı için bu sayfaya

GS Warriors bu eşleşmede çok net favoriydi, çok rahat geçmelerini bekliyorduk, ikinci maçta maçı nasılsa kazanırız modunda oynayında 135 sayı yemişlerdi ve o maçı kaybetmeleri onları uyandırdı. Son maçta da söylediğimiz gibi n’oluyo ben burdayım mesajını vermeleri gerekiyordu ve maç başlar başlamaz öyle başladılar ve ilk çeyrekte 41 sayı atıp Clippers’a sadece 24 sayı izni verdiler, maç boyu da benzer görüntüde gitti. Clippers’ı bir çok pozisyonda zorlama atışlara mahkum ettiler.

Bu maçta Warriors’a – 9.5 handikap açılmış ve maç için 235 sayı alt üst baremi belirlenmiş. Bu maçta Clippers rakibinin gerçek gücünü görmüş olarak çıkacak ve mutlaka geçen maç yaptıkları zorlama atışlar sonucu %37 isabet oranını aralarında konuşmuşlardır. Zaten en temel fark geçen maç buydu, Warriors %54 ile atarken Clippers %37 isabet bulabildi. Clippers Warriors’un hücum gücünü dağıtamaz, çok iyi savunma yapsalar bile 120 sayının altına düşürmeleri pek mümkün görünmüyor. Clippers bu akşam %37 olan isabet yüzdesini yükseltecektir ve sert oynamaya çalışacaklar.

Clippers’ın bu maç 120 sayıya yaklaşmasını bekliyoruz, Golden State Warriors zaten en az 120 ve üzeri atacak. Maçı Warriors kazanır ama Clippers’ın ucu ucuna da olsa handikap içinde kalmasını bekliyoruz. Maç belirlenen 235 baremden üst’e çok yakın, 240-245 sayı aralığında sayı çıkması çok muhtemel bu maçta.

Bu maçla ilgili detaylı tüm istatistiklere Nba sitesinden ulaşabilirsiniz.

LA Clippers – Golden State Warriors : 2 Oran @1.22
LA Clippers – Golden State Warriors Handikap ( 13.5 : 0 ): 1 Oran @1.50
LA Clippers – Golden State Warriors Toplam Sayı: üstü 229.5 Oran @1.47
LA Clippers – Golden State Warriors Toplam Sayı: üstü 235.5 Oran @1.89
LA Clippers – Golden State Warriors Handikap ( 9.5 : 0 ): 1 Oran @bets10 1.89

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu