Nba tahminleri

21 Kasım NBA Maç Analizleri

Her gün olduğu gibi bugün de uzman analizcilerimiz ile sizlerin kazanmasını sağlayacağız. Kuponlarımızın her zaman olduğu gibi yine en yüksek kazanma oranları ile sizlere verdiğimiz kuponlarımızı oynayabiliriz.

Philadelphia – New York  Maç Analizi

NBA ekiplerinden iki önemli ekibin bu geceki karşılaşmasında uzun zamandır kaybetmeyen Philadelphia kendi evinde New York ile karşılaşacak. Yapmış olduğumuz analizlerimize göre iki ekibin bu önemli karşılaşmasında toplam sayının 212,5 barajının altında bineceğini düşünmekteyiz. Kuponlarınıza 212,5 Alt yazabilirisiniz.

Miami – Cleveland  Maç Analizi

Doğu ve Batı konferansının iki istikrar sağlayamayan takımlarından Cleveland ve Miami, Americanairlines Arena stadyumunda karşılaşacak. Miami’nin kendi evinde farklı bir şekilde maç kazanacağını düşünsekte sayı barajının da 231.5 bareminin altında kalacağını düşünüyoruz. Kuponlarınıza iki tahmini de yazabileceğiniz gibi  bizlere göre daha garanti olan 231.5 sayıdan daha altta biteceğini düşünmekteyiz.

Toronto – Orlondo Maç Analizi

Toronto 3 maçtır yenilmemezlik serisini kendi evinde de devam ettirmeye çalışıyor. Scotiabank Arena’da ki karşılama da favori takım Toronto’nun yaklaşık 12 sayı ile kazanacağını düşünüyoruz. Toronto ekibinin bu maçı kazanacağını düşünüyoruz.

Chicago – Detroit Maç Analizi

Bu sezon istediği çıkışı yakalayamayan Chicago ekibi kendi evinde yine bir mağlup bir galip Detroit’i ağırlamaktadır. Chicago ekibinin birkaç eksikliğine rağmen bu maç için iyi hazırlandığını bilmekteyiz. Detroit ekibinin bu karşılaşmada mağlup olacağını düşünmekteyiz. Tahminlerinizde MS1 tahmini yazabilirsiniz.

Minnesota – Utah Maç Analizi

Bu sezon seyircisinin beklediğinden daha iyi performans sergileyen Utah ekibi deplasmanda Minnesota takımına konuk oluyor. Utah ekibinin bu zamana kadar gerçekleştirdiği çıkışı bu akşam da devam ettireceğini düşündüğümüzden kuponlarınıza Utah MS2 tahmini yazabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu