Nba tahminleri

21.03 Memphis Grizzlies – Houston Rockets NBA Tahmini

Bu gece NBA’de saat 03:00’da başlayacak maçlardan Memphis Grizzlies – Houston Rockets NBA Tahmini ile devam ediyoruz. Sabırsızlandırmadan hemen söyleyelim bu maç belirlenen baremden banko alt olur, aşağıda detayları vereceğiz.

Diğer Nba analizlerimiz için tıklayın

Memphis Grizzlies – Houston Rockets NBA Tahmini

Memphis Grizzlies maçlarına bu sezon belirlenen baremden alt oynayanlar genelde kazandı. Grizllies’ın yaptığı toplam 70 maçın 40’ı belirlenen baremden alt oldu.. Houston son dönemde NBA’in en formda takımlarından biri ve bu performans yüksekliğinin en büyük sebeplerinden birisi de artan savunma performansı. Yaptıkları son 8 maçın 7’si belirlenen baremden alt oldu..

Houston son 5 deplasman maçında sadece 555 sayı atabildi ve 510 sayı yedi, çok sayı atmasıyla bildiğimiz bir takımın bu verisi sizi şaşırtmış olabilir ama NBA’de şampiyon olmak, yada final oynamak istiyorsanız savunmayı sert ve çok iyi yapmalısınız. Play-off yaklaşırken kendilerini hazırlıyorlar.

Grizllies zaten savunma takımlarından birisi ve iç sahada son 5 maçta sadece 552 sayı atıp 559 sayı yediler. Harden ve Chris Paul’ü savunamazlar çok sayı atar düşüncesinde olanlar için şu notu verelim, LeBron James’li Lakers 105, Damian Lillard’lı hücum takımı Blazers 111 sayıda kaldı.

Memphis +5.5 handikap ideal, +10.5 barem gecenin Nba’de bankosudur. M.Grizllies – Houston Rockets NBA Tahminlerimiz şu şekilde;

Memphis Grizzlies – Houston Rockets Toplam Sayı: altı 215.5 Oran @1.90
Memphis Grizzlies – Houston Rockets Handikap ( 5.5 : 0 ): 1 Oran @1.90
Memphis Grizzlies – Houston Rockets Handikap ( 10.5 : 0 ): 1 Oran @1.42
Memphis Grizzlies – Houston Rockets Toplam Sayı: altı 221.5 Oran @1.47
Bu maçın canlı skor takibini livescore‘dan yapabilirsiniz.
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu