İddaa Tahminleri

21.03 Avrupa Şampiyonası Tahminleri

21 mart perşembe günü oynanacak iki maçı detaylı inceledik ve bu maçların Avrupa Şampiyonası tahminleri bu sayfada olacak. Hollanda – Belarus iddaa tahminimizi detaylı olarak yapmıştık. Diğer maçları da bu sayfada değerlendireceğiz.

Kazakistan – İskoçya İddaa Tahmini

İskoçya tercih etmeyeceği bir dönemde Kasakistan deplasmanına gidiyor çünkü hava bu aralar Kazakistan’da buz gibi. İki takım daha önce hiç karşılaşmadı, İskoçya milli takımı en son uluslararası turnuvaya katıldığından bu zamana 21 yıl geçti, en son Fransa 98’e katılmışlardı ve çok istiyorlar bu sefer katılmayı.

kazakistan-iskocya-iddaa-tahmini

Alex Mcleish’i göreve getirdiler ve bu karar İskoçyada çok tartışıldı ve halen kamuoyunun güvenini kazanamadı, tartışılan bir teknik direktörleri var. Son 10 maçta 4 galibiyet aldılar ve neyse ki bu 4 galibiyetin 3 tanesi UEFA Uluslar Liginde geldi ve C liginden B ligine çıktılar. Son maçlarda savunma güvenliğinden biraz vaz geçtiler ve daha fazla hücumu düşünerek oynuyorlar.

Kazakistan FIFA dünta sıralamasında11. sırada ve milli takımın başına getirilen Michal Bilek ilk resmi maçına çıkacak geçen ay hazırlık maçında güçlü Moldova’yı 1-0 yenmişlerdi.ve Kazakistan’da herkes takıma ve teknik direktörüne güveniyor. Avrupa Şampiyonasına kesin gideriz diyorlar (tersten) :)) .. bu kısım şakaydı. Kazakistan’ın en önemli kozu hava ve saha şartları olacak bu maçta, takım olarak İskoçya ile baş edemezler, eğer İskoçya zemine ve hava şartlarına takılmazsa istediğini alarak dönecektir. İskoç milli takımına çok sayıda yeni genç oyuncu çağrıldı ve ilerleyen dönemde dahada iyi olacağını beklediğimiz takımlardan.

Kazakistan – İskoçya : 2 Oran @1.98

G.Kıbrıs – San Marino İddaa Tahmini

Güney Kıbrıs için kolay bir maç olmasını bekliyoruz, son yıllarda oldukça mesafe kat etti bu ada takımı ve gelişmeye de devam ediyorlar. Takımda Juventus kadrosundan Grigoris Kastanos, Levante’den Anthony Georgiou ve Kopenhag’dan Pietros Sotiriou gibi önemli oyuncular var.

kibris-san-marino-iddaa-tahmini

Kıbrıs’ın bu grupta Belçika, Rusya ve İskoçya gibi takımların yanından sıyrılıp Euro 2020’ye katılma şansı bize göre yok fakat bu takımlara da iç sahada zorluk çıkarabilirler. San Marino’dan kat kat daha iyi bir takım, son dönemde çok iyi gitmeselerde bu maçta özgüven kazanacaklarını düşünüyoruz.

Cyprus – San Marino Handikap ( 0 : 3 ): 1 Oran @2.20
Cyprus – San Marino Handikap ( 0 : 2 ): 1 Oran @1.47

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu