Nba tahminleri

20.03 M.Timberwolves – GS Warriors NBA Tahmini

M.Timberwolves – GS Warriors NBA Tahmini kolay gibi görülebilir ama GS Warriors’un maçı ne kadar sıkı tutacağı belirsiz olduğu için o kadar da kolay değil.  Timberwolves’ın bir amacı yok zaten batı konferansında play-off’a katılacak takımlar belli oldu desek yeridir. Matematiksel ihtimaller devam etse de şuan ki 8 takım değişmeyecektir.

İlgili konu: Banko maçlar

Golden State’in Denver Nuggetsla birinci sıra için mücadelesi devam ediyor onun için bu maçı kazanırlar ama belirlenen handikapı geçemeyebilirler. Son 5 maçta 5 galibiyet alabildiler ve şampiyonluk için kendine rakip olan takımlara acımadılar ama çok daha zayıf takımlara karşı maç kaybettiler.

Timberwolves son 5 iç saha maçını kazandı ve sadece Wizards maçında zorlandıklarını söyleyebiliriz, o maç uzatmaya gitmişti ve uzatmada kazanmışlardı. Warriors’un 2 günde ikinci maçına çıkacağını söyleyelim. son maçta Spurs savunmasını geçemediler ve sadece 105 sayı atabildiler. Warriors’un üst üste iki maç kaybetmesi çok sık görülen bir şey değil bu gece zorlanabilirler ama maçı kazanırlar, Timberwolves belirlenen +6.5 handikap içinde kalır.

Nba banko tahminler bu sayfada

Minnesota Timberwolves – Golden State Warriors : 2 Oran @1.38
Minnesota Timberwolves – Golden State Warriors Handikap ( 6.5 : 0 ): 1 Oran @1.92
Minnesota Timberwolves – Golden State Warriors Handikap ( 11.5 : 0 ): 1 Oran @1.44
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu