İddaa Tahminleri

2 Temmuz 2019 İddaa Tahminleri ve Banko Maçlar

2 Temmuz 2019 İddaa Tahminleri ve Banko Maçlar ile tahminlerimizi paylaşacağız. İddaa bülteninde Afrika Uluslar Kupası maçlarının ağırlığı var, bu kupadan 4 maç için tahminlerimizi paylaşacağız.

Gine Bissau – Gana iddaa tahmini

Bu grupta kuralar çekildiğinde Gana gruptan rahatça çıkacağını düşünüyordu ama işler zora soktular, neyse ki halen gruptan çıkmak yada elenmek kendi ellerinde. Bu maçı kazanırlarsa gruptan çıkacaklar, beraberlik bile alsalar çıkamayacaklar. Bu maçta iki takım da çok kontrollü oynayacaktır ve ilk golü atan takım üstüne yatar. Biz 1-0 Gana galibiyeti bekliyoruz.

Guinea Bissau – Ghana Toplam Gol Sayısı: altı 2.5 Oran @1.58
Guinea Bissau – Ghana Maç sonucu + Gol Sayısı 2.5: Konuk takım + Alt Oran @2.70
Guinea Bissau – Ghana : 2 Oran @1.42

Mauritanya – Tunus iddaa tahmini

Tunus’un hücum hattında sorun yaşadığını görüyoruz, çok bariz yaratıcılık sorunu yaşıyorlar ve takım tamamen Wahbi Khazri’ye endeksli oynuyor. Bu maçta Tunus çok zorlanacak, Mauritanya takımının çok zayıf bir takım olması bizi Tunus galibiyeti oynamaya teşvik ediyor. Bu maçın en banko tercihi 2.5 gol altı olacaktır, sistem kuponlarına da Tunus kazanır + 2.5 gol alt bahsi konulabilir.

Mauritania – Tunisia Toplam Gol Sayısı: altı 2.5 Oran @1.62
Mauritania – Tunisia Maç sonucu + Gol Sayısı 2.5: Konuk takım + Alt Oran @2.95
Mauritania – Tunisia : 2 Oran @1.52

Angola – Mali iddaa tahmini

Mali grup lideri ve maça kazanma baskısı olmadan çıkacak, Angola 2 puanla üçüncü sırada ve gruptan çıkabilmesi için bu maçı kazanması gerekiyor. Eğer berabere biterse de en iyi 3. takımlardan biri olup devam etme şansı var. Angola 2 maçta 1 gol atabildi ve maçı kazanmak istiyorlarsa önlerindeki en büyük sorun bu. Karşılarında gol sorunu olmayan bir takım var ve Mali’yi yenebilmeleri için en az 2 gol atmaları gerekecek çünkü Mali bu maçta gol atar. Biz kontrollü bir maç bekliyoruz, Tunus maçının skoruna göre iki takımın da oyun oynayışı anlık değişecektir.

Angola – Mali Toplam Gol Sayısı:üstü 1.5 Oran @1.52

 

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu