Nba tahminleri

2 Mayıs Denver Nuggets – Portland Trail Blazers Nba Tahmini

Bu gece Nba programındaki tek maç Denver Nuggets – Portland Trail Blazers Nba Tahmini ile analizimizi paylaşacağız. Denver ilk maçı 121-113 kazandı ve seride 1-0 önde. Maç sabaha karşı saat 04:00’da başlayacak. Nba tahminlerimizi bu sayfadan takip edebilirsiniz.

İlk maçta Denver Nuggets Jokic’i neredeyse hiç dinlendirmedi ve 42 dakika sahada tuttu, Portland Trail Blazers’da da D.Lillard 42 dakikayla sahada kaldı. İki takımın da en önemli oyuncularını bu kadar uzun sahada tutmasının sebebi maçın her an iki taraftan birinin lehine gidebilme ihtimaliydi. Birbirine çok yakın skor ve savunma gücünde iki takım.

Denver’da J.Murray ve özellikel sayı krizine girildiği anlarda P.Millsap değerli katkı verdiler. Blazers’da da McCollum’dan beklediğimiz katkı Kanterden geldi. Maç baştan sona kadar dengeli gitti ve ilk maçta 8 puanlık farkın oluşmasının en temel sebebi Blazers’ın yaptığı 18 top kaybı oldu.

İki takım da hücumda sorun yaşadığında kurtuluşu 3 sayılık atışlarda buldu ve hiç çekinmeden denediler, bu maçta da ilk maçta farklı bir senaryo beklemiyoruz. Blazers ilk maçta yaptığı top kayıplarının üzerine takım içinde bir konuşma yapmıştır ve daha dikkatli olacaklardır. Bu maçta da 80-90 arası şut denemesi iki takımdan çok rahat gelir. Maçın 220 baremden üste gitmesini ve Blazers’ın maçı kaybetse bile ilk maçtan çok daha yakın bir maç sonu oynamasını bekliyoruz.

Denver Nuggets – Portland Trail Blazers Nba Tahmini;

Denver Nuggets – Portland Trail Blazers Handikap ( 0 : 8.5 ): 2 Oran @bets10 1.50
Denver Nuggets – Portland Trail Blazers Toplam Sayı: üstü 213.5 Oran @tipobet 1.44
Denver Nuggets – Portland Trail Blazers Toplam Sayı: üstü 220.5 Oran @nesine 1.95
Denver Nuggets – Portland Trail Blazers Handikap ( 0 : 4.5 ): 2 Oran @bilyoner 1.88
Bu maçla ilgili detaylı istatistiklere nba resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu