Nba tahminleri

19 Mart NBA Tahminleri: Oklahoma City Thunder – Miami Heat Tahmini

19 mart nba tahminleri Oklahoma City Thunder – Miami Heat tahmini ile devam ediyor. Maç gece saat 03:00’da ve son maçta Warriors’a deyim yerindeyse resmen çarpılan Thunder bu sahadan galibiyet çıkarabilecek potansiyeldeki Miami Heat takımıyla oynayacak. Westbrook aldığı ceza sebebiyle bu maçta oynamayacak.

İlgili konu: Nba’de hangi çeyrekte hangi takım kaç sayı atıyor?

Oklahoma City Thunder – Miami Heat Nba Tahmini

Oklahoma son maçında Warriors’a çarpıldı hatta basketbol dersi aldı desek yeridir. Russell Westbrook öyle bir savunmayla karşılaştı ki, yediği birkaç blok sonrası öz güveni darmadağın oldu ve maçın ortasında ağlama noktasına geldi.

Golden State zayıf rakiplerle oynarken çok şımarık davranıyordu son maçlarda ama şampiyonluk yolunda kendisine rakip olabilecek takımlara karşı maçı çok ciddiye alıp herkese mesaj vermek istedi ve Oklahoma’nın fabrika ayarlarıyla oynadı. Şimdi o maçtan sonra Oklahoma biz 88 sayı atacak değiliz mesajı vermek isteyecek fakat bu geceki rakip öyle kolay alt edebilecekleri bir takım değil.

İlgili konu: Nba banko maçlar

Miami Heat iç sahada istikrarsız deplasmanlardan %50 galibiyet çıkaran bir takım. D Wade, G.Dragic ve Josh Richards’a H.Whiteside ve D.Waiters eşlik ediyor. Aslında bütün rotasyondan her maç sayı katkısı ve savunma katkısı alıyorlar. Takımda güçler eşit dağıtılmış. Yani şu oyuncuyu durdursak o iş tamam diyemiyorsunuz. Yetenek olarak süperstarları yok ama takım gibi hareket ediyorlar.

Oklahoma City Thunder’da Steven Adams bu gece hücumda yeterli olabilecek mi?

Oklahoma tarafında ise Center pozisyonda Steven Adams ile oynamaya devam ettikleri sürece böyle maçlarda zorlanırlar ki ellerinde başkada alternatif yok. Adams her ne kadar maç başına 16.1 sayı ortalaması ve 10 ribaund ile oynasa da çok kısıtlı hücum kabiliyetlerine sahip. İşin savunma kısmında daha başarılı bir oyuncu ama pota altını iyi savunan takımlara karşı Adams sahadan siliniyor ve Thunder çember altından sayı bulamıyor, hatta çember altına dahi giremiyor çünkü Adams ile gerekli pas bağlantılarını kuramıyorlar. Bütün iş D.Schroder, P.George ve Westbrook’un dış ve orta mesafe atışlarına kalıyor. Dış atış savunmasını temassız ve el yukarda yapan takımlara karşı Warriors maçında da bunu tekrar gördük dış atışlar tehdit bile olamadı.

P.George zaten 1 aydır formsuz, Westbrook cezalı. Schröder daha fazla sorumluluk alacaktır ve bu takımda bende yıldızı mesajı vermek isteyecektir. Schröder ile ilgili sayı asist vb bahislere girebilirsiniz.

Miami savunma yapabilen bir takım ve bu maçta hiç kolay lokma değil ve maçın başından sonuna kadar maçın içinde kalırlar. Bu maçtaki nba tahminlerimiz ise şu şekilde;

Oklahoma City Thunder – Miami Heat Handikap ( 0 : 4.5 ): 2 Oran @1.95
Oklahoma City Thunder – Miami Heat Handikap ( 0 : 9.5 ): 2 Oran @1.44
Oklahoma City Thunder – Miami Heat Handikap ( 0 : 6.5 ): 2 Oran @1.67
Oklahoma City Thunder – Miami Heat Toplam Sayı: altı 219.5 Oran @1.47
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu