İddaa TahminleriUefa Avrupa Ligi Tahminleri

19 Eylül Avrupa Ligi Tahminleri

19 Eylül Avrupa Ligi Tahminleri kategorimiz için bugün oynanacak olan Avrupa Ligi maçlarını sizler için mercek altına alıp sizlerin bugün içerisinde de kazanmanız gereken tahminleri sizlere sunacağız. Kurmuş olduğumuz ekibimiz ile birlikte sizlere ve çevrenizdekilere en iyi şekilde para kazandırmamızdır.

Karabağ – Sevilla Tahmini

Uefa Avrupa Ligi A grubu maçı olan karşılaşma ile ilgili olarak iki takımda ligde kazanarak geldi ve grup içerisinde de 3 puan alarak başlamak istemektedirler. İki takımda da sakat ve ya cezalı oyuncu bulunmamaktadır. İki takım daha önce karşılaşmamıştır. Bu maç ile ilgili yapmış olduğumuz tahminimiz Sevilla’nın kazanacağı yönündedir. Kuponlarınıza MS2 ekleyebilirsiniz.

Kopenhag – Lugano Tahmini

Uefa Avrupa Ligi B grubu maçı olan karşılaşma ile ilgili olarak yapmış olduğumuz analizimizde iki takımında daha önce karşı karşıya gelmediğini görmekteyiz. İki takımda kendi liginde 3 haftadır kaybederken bu maç ile itibaren çıkışa geçmek istemektedir. İki takımda da 6’şar oyuncunun sakatlığı bulunmaktadır.  Bu maç ile ilgili düşündüğümüz tahminlerimize göre iki takımda birbirine gol atacaktır. Kuponlarınıza MS1 ya da kg var tahminlerini yapabilirsiniz.

Getafe – Trabzonspor Tahmini

Perşembe günü C grubu maçlarından bir tanesi olan Getafe – Trabzonspor maç analizi ile ilgili yapmış olduğumuz analizlerimize göre iki takımda grupta iyi şekilde başlamak istemektedir. İki takımda son 2 haftadır ligde beraberlik ile sonuç alırken çok büyük eksiklerde bulunmaktadır. İki takımda daha önce resmi karşılaşmada karşılaşmamıştır. Getafe – Trabzonspor maçıyla ilgili tahmininiz kuponlarınıza kg var olarak ekleyebilirsiniz.

E. Frankfurt – Arsenal Tahmini

Uefa Avrupa Ligi F grubuyla ilgili yapmış olduğunuz tahminize göre; Arsenal bu karşılaşma ile birlikte çıkışa geçmek istemektedir. Ligde aldığı sonuçlar ile Avrupa da taze kan arayan Arsenal eksik ve zorlu rakibine karşı direnç göstereceğini düşünmekteyiz. Bu yüzden kuponlarınıza MS2 ekleyebilirsiniz.

Porto – Young Boys Tahmini

Avrupa Ligi G grubu en önemli maçlarından bir tanesi olan Porto – Young Boys maçı; ligde kazanarak gelen iki takımın yapacağı işleri daha çok merak etmektedir. En son maçında 11 tane atan Young Boys rakibi karşısında neler yapacağını çok merak etmekteyiz. İki takımda daha önce birbirleriyle karşılaşmadığından ilk maç gibi bir durum olacak. Yapmış olduğumuz analize göre kuponlarınıza MS1 tercihini yapabilirsiniz.

Espanyol – Feremcvaros Tahmini

Avrupa Ligi H grubu maçlarından bir tanesi olan karşılaşma ile ilgili olarak yapmış olduğunuz tahminlerimiz kendi evinde ve formda olan Espanyol’un kazanacağı yönünde. Avrupa Ligi klasmanına ilk defa çıkan deplasman takımın bu maç ile ilgili daha net kararlar alacağını görmekteyiz. Kuponlarınıza MS1 tercihini yapabilirsiniz.

AS Roma – Başakşehir Tahmini

Avrupa Ligi temsilcilerimizden biri olan Başakşehir zorlu deplasmanda nasıl performans sergileyeceğini merak etmekteyiz. Son 5 haftadır 1 galibiyet alan Roma bu maç için nasıl bir performans ile çıkacağını çok merak etmekteyiz. 9 sakatlığı bulunan Başakşehir, 4 sakatlığı bulunan Roma’ya karşı mücadele verecektir. İki takımda daha önce birbirleriyle karşılaşmamıştır. Bizlerin bu maç ile ilgili tahmini kg var seçeneği olmaktadır.

Slovan B. – Beşiktaş

Türk temsilcilerimizden sonucu takım olan Beşiktaş’ın ligde yaşadığı mağlubiyetlere inat bu karşılaşma içinde güzel oyun oynayarak tecrübesiz rakibine karşı kazanacağını düşünmekteyiz. İki takımda da sakat oyuncu bulunmaktadır. Kuponlarınıza MS2 tercihini yapabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu