Nba tahminleri

19.03 Boston Celtics – Denver Nuggets NBA Tahminleri

Boston Celtics – Denver Nuggets NBA Tahminleri ile Nba programındaki maçların analizlerine devam ediyoruz.

Boston Celtics – Denver Nuggets NBA Tahmini

İki takımda da eksik oyuncu yok, Nuggets barı konferansında Warriors’un hemen arkasından ikinci sırada ama bunu iç sahada yaptıkları maçlara borçlular, deplasmanlarda %50 galibiyet çıkarabildiler. Celtics ise evinde %72 galibiyet oranıyla oynuyor.

İlgili konu: NBA’de hangi takım hangi çeyrekte kaç sayı atıyor?

Celtics son 5 maçta 4 galibiyet aldı, Denver Nuggets da sadece GS Warriors’a yenildi. Boston son maçlarda yüksek skor gücü gerektiren oyunlar oynarken Nuggets daha düşük skorlu maçlar oynadı. Bu sezon son maçta evinde Nuggets 115-107 yenmişti.

Nuggets Nikola Jokic ve Millsap sebebiyle pota altında daha etkili, Celtics’den Al Harford karşısında bu maçta Nuggets’ın üstünlük kurmasını bekliyoruz ama dış oyuncularda Celtics Irving, Hayward ve Marcus Smart ile daha önde.  Çok çetin geçmesini beklediğimiz maçlardan, maç sonu skorlar yakın olur ve Boston Celtics bu maçı kazanır. Biz bu analizi yaparken Nuggets’a +3 handikap verilmişti ve sayı baremi 222.5 olarak belirlenmişti. 222.5 sayı baremi için fikrimizi söyleyelim, oynamak için değersiz bir barem çünkü bu maçta maksimum 220 ye kadar ulaşılabilecek sayı ideal. Eğer 222.5 sayı baremi aşılacaksa ancak Denver maçı uzun süre önde götürürse olur. Denver Nuggets kaçan, Celtics kovalayan olmalı ama bu maçta öyle büyük sayı farklarının oluşmasını beklemediğimiz için 22.5 alt barem daha olası.

Boston Celtics – Denver Nuggets : 1 Oran @1.61
Boston Celtics – Denver Nuggets Toplam Sayı: altı 223.5 Oran @1.90
Boston Celtics – Denver Nuggets Toplam Sayı: altı 229.5 Oran @1.47
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu