Nba tahminleri

17-18 Ocak Gece NBA Tahminleri

Bu gece NBA programı 5 maçla devam ediyor.

17-18 Ocak Gece NBA Tahminleri bugün NBA’de oynanacak, ilk maçın 03:30’da başladığı 5 maç için yorumlarımızı içeriyor.

Detaylı NBA istatistikleri ve sakat oyuncu listesi için NBA resmi sitesinden bilgi alabilirsiniz.

18 Ocak NBA Tahminleri ile bu gece oynanacak 7 maç için analizlerimizi paylaşacağız. İlk maçlar 03:00’da başlayacak ve son maç 05:30’da başlıyor.

Chicago – Philadelphia: Philadelphia kazanır, maçın da 216 sayıdan üst olmasını bekliyoruz. Philadelphia’ya 7.5 yerine daha düşük handikap vererek oynayabilirsiniz.

Toronto – Washington: Toronto belirlenen 10 sayı handikapı geçerek kazanır.

Indiana – Minnesota: Indiana maçı kazanabilir ama belirlenen -8.5 handikap çok fazla. Minnesota +8.5 handikap öneriyoruz.

Oklahoma – Miami: Bu maçta 213.5 sayıdan üst bekliyoruz.

Memphis – Cleveland: Memphis’den 8 sayılık handikapı geçerek kazanmasını bekliyoruz. Cleveland’ın 110 sayı altında kalmasını bekliyoruz, Memphis 120 sayıya yaklaşır.

San Antonio – Atlanta: San Antonio belirlenen 8.5 handikapı geçerek kazanır, bu haftadan itibaren Spurs’den daha iyi maçlar bekliyoruz.

Dallas – Portland: Dallas kazanır, -5.5 handikapı da geçmelerini bekliyoruz.

New York Knicks – Phoenix Suns

NY Knicks maça +3.5 handikapla başlıyor, alt üst baremi için de belirlenen 225.5 sayı var. Bu maçta NY Knicks tarafında olmak daha doğru seçim. Bu maçın son saniyelere kadar iki takıma da gidip geleceğini düşünüyorum. Bu durumda ev sahibi takıma +3.5 oynamak daha doğru.

Milwaukee Bucks – Boston Celtics

Gecenin maçında Milwaukee -8.5 handikapla maça çıkıyor. Belirlenen alt üst baremi de 223.5 sayı. İki takımda da önemli eksik yok, Boston maçın son dakikalarına kadar şansını zorlar bu maçta. Kemba Walker’ın biraz daha fazla sayı üretmek zorunda kalacağı bir maç. Onda da bu potansiyel var bildiğiniz gibi. Giannis’in 30 sayının üzerine çıkmadığı her durumda Boston belirlenen handikap içinde kalacaktır. Boston’un savunmada ekstra dikkatli olmasını bekliyorum ve bu da maçı alt skora götürecektir.

New Orleans – Utah Jazz

Utah bu maçta New Orleans’ı yener. Belirlenen -4.5 handikapı da geçmesini beklyiorum. 5-10 aralığında bir fark çıkması çok olası. Hem dışardan hem de pota altında New Orleans’a göre daha güçlüler. Rudy Gobert pota altından, Bogdanovic ve Donovan Mitchell dışardan maçın kaderini belirler. Bu maçtaki alt üst tahminimiz de üst seçeneğinden yana.

LA Clippers – Orlando Magic

LA Clippers’a -11.5 handikap verildi, Beklenen sayı baremi de 215.5.  Orlando gibi hücumda kısıtlı potansiyele sahip bir takım için zor deplasmanlardan biri. Clippers -11.5 handikapı riskli tercih olacak, Orlando’nun 100 sayı ve üzerine zor da olsa çıkması bu ihtimali daha riskli hale getiriyor. Biz bu maçta 215.5 sayı üst seçeneğini tercih edeceğiz.

Golden State – Denver Nuggets

Denver Nuggets için -6 sayı handikap belirlendi. Belirlenen alt üst baremi de 212.5 sayı. Bu maçta alt üst bahsine girmenizi önermiyoruz, illa girecekseniz de maç 212.5 sayıdan daha az sayı bareminden üst oynamanız daha doğru olacaktır. Denver bu gece rakip zayıf diye rotasyonu çok kullanmazsa 6 sayıdan fazla fark yapar.

Nba maçlarına alternatifli baremler ve handikap seçeneklerini özellikle canlı bahiste tipobet sitesinde bulabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu