Nba tahminleri

17-18 Kasım NBA Tahminleri

Bu akşam ve gece oynanacak 6 maçla ilgili analizlerimizi 17-18- Kasım NBA Tahminleri başlığı altında paylaşıyoruz.

Cleveland – Philadelphia

Cleveland 4-7, Phila 7-5 le başladılar sezona, Cleveland’dan sezon boyu daha iyi galibiyet ortalaması beklemiyoruz fakat Philadelphia’ya verilen -7 handikapta çok fazla. Maçı Philadelphia’nın kazanmasını ama -7 handikapın aşılmamasını bekliyoruz. Düşük orandan Philadelphia galibiyeti, yüksek oranda da Cleveland +7 handikap deneyebilirsiniz.

Sacramento – Boston Celtics

Bu maç son saniyeye kadar kafa kafaya gider, kazananı son saniyelerde göreceğiz. Sacramento Boston karşısında +3 handikapı da yemeyecek, biz Sacramento +3 handikaptan yanayız.

Memphis – Denver

Bu gece kafa kafaya geçecek bir diğer maç, Denver iyi başladı iyi devam ediyor, 8 galibiyet çıkardılar 11 maçta.. Memphis 5 galibiyet alabildi fakat handikap içinde kalmak konusunda fena değiller. Şu ana kadar sezon ortalaması -8 ama bu maçta bu sayı dahada aşağıya düşecek. Ev sahibi Memphis’e +7 handikap verilmişken kaçırmak olmaz.

Orlando – Washington

Orlando -6 handikapla maça başlayacak, 7 fark atamayabilirler, Washington 10 maçta sadece 3 kez açılan handikapın üzerinde yedi, bu maçta da o kadar fark yemesini beklemiyoruz, maçın son dakikasına kadar maçın içinde kalmalarını bekliyoruz, bu maçta Washington +6.5 öneriyoruz.

LA Lakers – Atlanta Hawks

Lakers iyi başladı, her geçen hafta daha iyi olacaklar, Atlanta skor sorunuyla başladı sezona. Atlanta’nın bu maça kadar -8.4 sayı ortalama maç başı yediği fark var.. Lakers’da +9.2 farkla oynuyor. 12 maçta 10 galibiyet alan Lakers aynı zamanda 8 maçta da açılan handikapı geçti, yani bu maçta da açılan 13.5 handikapı geçmeye yakınlar. Atlantanın 100 sayı altında kalmasını, Lakers’ın da 115 sayıyı bulmasını bekliyoruz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu