Nba tahminleri

16 Mart Gece NBA Tahminleri

16 Mart Gece NBA Tahminleri ile cumartesi gecesi NBA analizlerimizi paylaşacağız. Bu gece NBA’de 7 maç var, maçlar gece 02:00’da başlayacak, 4 maç ise yarın akşam 19:00’da başlayacak.

Diğer tüm banko tahminler için tıklayın

Washington Wizards – Memphis Grizzlies NBA Tahmini

Bu maç için Wizards’a -2.5 handikap açılmış ve alt üst baremi de 224.5 olarak belirlenmiş. Wizards kazanması gereken kritik maçları kaybetmeye devam ediyor. Charlotte’a iç sahada kaybetti ve play-off için işini çok zora soktu fakat Washinton Grizzlies gibi takımlar için iç sahada halen yenilmesi zor bir takım. Washington kazanır, belirlenen 2.5 handikapı da geçmelerini bekliyoruz. Bu maçta belirlenen 225 sayıya da ulaşılmayacağını tahmin ediyoruz.

Washington Wizards – Memphis Grizzlies : 1 Oran @1.75
Washington Wizards – Memphis Grizzlies Toplam Sayı: altı 231.5 Oran @1.47
Washington Wizards – Memphis Grizzlies Handikap ( 0 : 1.5 ): 1 Oran @1.90
Washington Wizards – Memphis Grizzlies Toplam Sayı: altı 227.5 Oran @1.72
Washington Wizards – Memphis Grizzlies Toplam Sayı: altı 225.5 Oran @1.90

New Orleans Pelicans – Phoenix Suns NBA Tahmini

Pelicans son maçlarda formsuz ve Anthony Davies sorununu bir türlü çözemediler bu sezon, rakip Phoenix Suns olmasa bu maça tahmin vermezdik. Evet Pelicans formsuz ama Phoenix Suns’ a kaybedecek kadar değil, halen Suns’a göre iç sahada daha iyi takımlar. Pelicans’ın rahat kazanmasını bekliyoruz.

New Orleans Pelicans – Phoenix Suns : 1 Oran @1.69
New Orleans Pelicans – Phoenix Suns Handikap ( 0 : 2.5 ): 1 Oran @1.90
New Orleans Pelicans – Phoenix Suns Toplam Sayı: üstü 227.5 Oran @1.47

Oklahoma City Thunder – Golden State Warriors NBA Tahmini

Kevin Durant hafif sakatlığını atlattı ve bu maçta eski takımına karşı oynayacak, iki takım bu sezon Warriors’un evinde 2 kez karşılaştı ve Warriors 1 maçı 108-100 alırken diğer maçta 95-123 kaybetti. Warriors’un bu sezon geçtiğimiz sezonlara göre kalbur üstü takımlara karşı oynarken daha çok maç kaybettiğini görüyoruz. Halen NBA’in 1 numaralı şampiyonluk adayı ama Thunder böyle büyük maçları evinde oynamayı seviyor. Bu maçta taraf bahsi yerine  230 sayı üst önereceğiz. İki takımın da 120 sayı civarına çıkmasını bekliyoruz.

Oklahoma City Thunder – Golden State Warriors Toplam Sayı: üstü 230.5

 

San Antonia Spurs – Portland Trail Blazers NBA Tahmini

Blazers’a +2.5 handikap açılmış ve alt üst baremi 226.5 sayı olarak belirlenmiş. Spurs son 7 maçını kazandı ve 1 maç hariç 7 sayı ve üzeri fark attılar, Spurs evinde Blazers gibi yüksek sayı atma potansiyeli olan takımlara karşı oyunu sayı düellosuna dönüştürmez. Savunmaya öncelik verip skoru düşük tutmaları gerekiyor ve skor ne kadar düşük olursa ibre Spurs’e döner. Yüksek sayı bu maçta Portland’ı maçın içinde tutacaktır. Popovic’in takımının buna izin vermeyeceğini ve bu maçın 226.5 sayıdan alt olacağını tahmin ediyoruz.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu